Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek (is) igénytelen...

Szerintetek (is) igénytelen vagyok?

Figyelt kérdés

22 éves lány vagyok vannak mitesszereim (mindent kipróbáltam rá, rendszeresen tisztitattom kozmetikussal) ennek ellenére fedetlen, sminkeletlen bőrrel közlekedem. Nem fogom eltömitetni, csak a szememet spirálozom, meg szájfény. Napi 3szor fogmosás, egészséges táplálkozás, sport. Kényelmes, jóanyagú ruhák, csokoládé illatú parfüm. Napi kétszer zuhanyzom, szőrtelenítek. Magassarkút szinte sosem hordok. A hajamat kibontva hordom. Nem a márkákra utazom. Turiból, leértékeléseken vásárolok. Ennél többet nem teszek a szépségemért. (Nem használok többtubus krémet, nem szolizom, nem festem be a hajam, nem sminkelek mindennap)


Szerintetek ez igénytelen vagy nem? Ha igen miért?


2010. aug. 9. 16:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem igénytelen, hiszen tisztán és rendben tartod magad.
2010. aug. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy igénytelen!

Majdnem mindent ugyanígy csinálok én is,kivéve a parfümöt nem olyat használok..

Miteszereim nekem is vannak sajnos:-( Mindig visszajönnek, de ezért nem fogok alapozót használni. Valójában soha nem is használtam alapozót :-D Nem szeretném, ha még több jönne ki.

Magassarkút én se hordtam még. Kényelmetlen abban tipegnem.

Szoliba én se járok.De nem is nagyon tervezem.

Szerintem egyáltalán nem vagy igénytelen:-)

Amúgy meg, ha azt kérdezed, nem kell mindig a divat után menned. Most gondolok ilyenkor azokra a nőkre, akik mindig magassarkút hordanak, heti 3x szoli, egy vakolat az arcukon...Nem csak így lehet igényes egy nő!:-)

Meg amúgy sem szép , ha valakin nagyon sok smink van.


18L

2010. aug. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy vagy igénytelen :) Attól hogy 2kg smink van rajtad még nem leszel se szebb, se igényesebb. AZ alapozó elfedi a pattanásokat, de sajnos attól még több lesz az arcodon. A márkás cuccok semmivel sem különbek... Egyik barátnőm vett 5.000Ft-ért nadrágot egy márkaboltban, én ugyanazt (!) megvettem 2.500-ért a kínaiban. (De úgy képzeld el, hogy teljesen ugyan az volt, csak a hátsó zsebén nem votl oylan kis biléta vagy minek hívják a márkanévvel.) Én is szoktam turizni, hihetetlen milyen jó cuccokat lehet beszerezni... Én is ilyesmi vagyok, nem hordok magassarkút (nem akarom elcseszni a gerincemet), de mindarra odafigyelek amire te is. Mégegyszer mondom, hogy nem avgy igénytelen :D Nagyon is igényes vagy :) Egyik barátnőm, akiék dúsgazdagok és mindenük megvan, nagyon nem figyel oda magára. Úgy értve a higiéniára: sose mos fogat, nagyon büdös a szája... De nem értme hogy lehet azt elhanyagolni :S
2010. aug. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem vagy igénytelen!

Te törődsz magaddal!

Sőt, Te legalább nem dőlsz be a médiának:P

Nem csak akkor lehet egy nő, nő, ha állandóan szoliba jár(amivel tönkreteszi a bőrét), vagy ha mindennap úgy kivan festve, hogy kenni lehetne a falra vele,

vagy ha mindig magassarkút hord... Ez mind csak divat.

Szerintem te sokkal egyedibb vagy.

Turkálóba én is szoktam járni, sőt nagyon szeretik is az ottani cuccok közül válogatni. Nagyon eredeti darabok szoktak lenni! Márkás cuccokat meg nem is szeretem.

Egyébként meg nem kell foglalkozni mások véleményével!

Sminkelni én csak úgy szoktam, hogy néha egy kis szempillaspirál vagy szemceruza, esetleg szájfény. Alapozót életemben nem használtam eddig. De nem is nagyon hiányzik.Magassarkút is csak ünnep napokon vettem fel,egyszer azt hiszem :P

Aki alapozót használ , annak sokkal csúnyább lesz a bőre.Attól függetlenül ,hogy milyen fajta, mert bizony eléggé eltömíti a pórusokat.És még több miteszer ,meg patti lesz...:/ Jah és miteszerem nekem is van, mindig visszajönnek, de hát ez van. Már megtanultam elfogadni.

Te nagyon is igényes nő vagy ne aggódj ilyeneken :-)


19/L

2010. aug. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én naponta egyszer zuhanyzok és hetente kétszer mosok hajat (nagy kánikulában többször), naponta egyszer mosok fogat, nagyon ritkán sminkelem magam, csak ajakbalzsamot használok, mert gyakran száraz a szám. Nem szőrtelenítek minden nap, csak amikor szükséges (2-3 naponta), a puncimnál meg nem is szedem le, csak rövidre nyírom. 100-as boltból való olcsó parfümjeim vannak, nem márkásak, jó az illatuk, csak nem túl tartósak. Márkás ruhákra nincs pénzem, vagy turiban vásárolok, vagy rokonok adnak nekem kinőtt használt ruhákat. Ezek alapján te sokkal igényesebb vagy, mint én, de rám még soha senki nem mondta, hogy igénytelen vagyok.
2010. aug. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Amúgy, ha kérdezhetem

miért vetődött benned fel ez a kérdés??

2010. aug. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
mert a volt barátom ezt vágta a fejemhez, meg azt hogy egy nőnek 50kgnak kell lennie, én 58kg vagyok és 171 cm
2010. aug. 9. 17:44
 8/11 anonim ***** válasza:

Amit a volt barátod mondott:Az egy írtó nagy baromság!:-)

Úgy látom őt is utolérte a média!

A testsúlyod szerintem pedig ideális,pont jó , nem kell 50 kgnak lenned!-.-

2010. aug. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

egyáltalán nem vagy igénytelen, valószínű a volt barátod csak meg akart bántani, és éppen ezt találta ki.

Amúgy nekem is vannak miteszereim, de én használok alapozót(loreál), és nemvagyok tőle pattanásos. Minden alkalom után ha hazaérek lemosom szappannal, aztán arclemosóval, és tonikkal, utána meg bekenem arckrémmel, és nem csúnya a bőröm.

2010. aug. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem normális az exed,hogy ilyeneket mondott.Egyáltalán nem vagy igénytelen.Nekem is vannak mitiszereim(nem sok,de kezelem őket),én sem használok alalpozót(szép a bőröm)én is csak spirált és ajakbalzsamot hasuználok,és hetente kb 3*mosok hajat,napi 1*2*fogmosás.Parfümöt használok,illata változó,hajam(félhosszú) kiengedve és néha összekötve,én testápolót este szoktam használni,de néha reggel is.Nekem vannak márkás cuccaim,de én öltözöm kínaiból és turiból is.A turissal jobban meg vagyok elégedve mint a márkás vadiúj cuccaimmal.Hajamat kb 3havonta festetem(nem látszik a lenövés,mert alig nő)én sem szolizom még 1*sem voltam(elég ha kimegyek a kertbe).


Na a sógornőm az igénytelen!:szakadt cipő(igaz márkás,de ha nem telik rá akkor vegyen kínaisat),zsíros haj,elég szagos,parfümöt még egyszer sem láttam hogy használna(most náluk voltunk 2napot).Na szerintem ő igénytelen.Ő viszont még egy ballagásra is szakadt cipőbe jött.


22/L

2010. aug. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!