Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az ilyen mosolyr...

Mit gondoltok az ilyen mosolyról? Nagyon nem esztétikus? Igénytelen?

Figyelt kérdés

Nekem is ilyen "hibás" fogsorom van,mivel kisebb koromban nem kezeltettük megfelelően.Szeretném megcsináltatni,fogszabályzóval,vagy héjkerámiával.(az utóbbi lenne a legjobb,mert a probléma alapja nem az,hogy kuszák,hanem hogy nagyon kicsik a fogaim,azért nincsenek szoros sorban)

Mit gondoltok róla?

A barátok,rokonok szerint hagyjam így,mert ez a különlegessége az arcomnak,jó ez így,nem kell mindenkinek ugyanolyan tökéletesnek lennie.

Szerintetek?

[link]

[link]


2010. aug. 25. 13:56
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez a szexepiled :)))
2010. aug. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

sztem csináltaltasd meg ha neked igy nem tetszik, de ha nem zavar akk hagyd, ahogy érzed. ha ugy érzed h igy nem vagy szép akk más is ugy fogja ltni, de ha ugy fodog flre ahogy a rokonaid mondják, akkor szép lehet a kisugárzásom.

(nekem pl nem tetszene a kép alapján bocsi)

2010. aug. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
dönts úgy ahogy neked jobb :)
2010. aug. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

nekem is hasonló a problémám...középen hézag van(ez talán még nem is zavarna,nem nagy,de)a középen lévő két fog melletti fogaim aprók a többi,egyébként szép szabályos fogamhoz képest :S

mindig irigykedve nézem azokat,akiknek szép "teljes" mosolya van,és ha lesz annyi (fölösleges) pénzem,h héjkerámiát csináltassak a 4 "hibás" fogamra,talán megcsináltatom...de nem vagyok benne biztos,mert egyébként igaza van a barátaidnak,rokonaidnak...végül is így is lehet szép a mosolyod(ha nem olyan idiótán vigyorogsz,mint a képen látható nők XD)

engem is mindenki így szokott meg,és a párom se tette szóvá soha a 3 év alatt ezt a hibám,szerinte olyan bájos a mosolyom(megjegyzem csukott szájjal mosolygok) :D

20/L

2010. aug. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
83%

Ha nem tetszik és van rá lehetőséged, akkor csináltasd meg.

Tény, hogy egyedi, nekem mondjuk nem tetszik (persze nem tehet róla akinek van).

2010. aug. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ha téged zavar, akkor ne várj vele tovább.

Nekem volt kiskoromban fogszabim, nagyon sokat segített.. akkora hézag volt közte.. gyaaa. :D Szépen rendbejött, viszont nem szeretem a fogaimat, mert nagynak találom őket. :( De ez van, el kell fogadni. :) Olyan beavatkozásról még nem hallottam, h fogkisebbítés. :D

2010. aug. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

utolsó!

komolyan én is írhattam volna.nekem is ugyanolyanok a fogaim,aprók.és jaja én sem mutogatom őket,hanem csak mosolygok:)

hát szeretném én is megcsináltatni, fogorvostól tudom, hogy 60e Ft/db...és nekem is 4 fogat kellene kezelni.

am megfigyeltem,hogy jellemző,hogy akinek a felső fogsora szép,az alsó nagyon kusza(persze vannak kivételek).

namármost az én alsó fogsorom szebb nem is lehetne,komolyan:)

szép sorban van mind,szabályosak,bárcsak kicserélhetném őket a felsővel!:)

ha oda jutsz,hogy megcsináltatod,leírnád nekem az "élményeid"?:)

neked is és mindenkinek köszi aki válaszolt!

megy a zöld kéz!:D

2010. aug. 25. 14:33
 8/19 A kérdező kommentje:
utolsó alatt a 14:28as értem:)
2010. aug. 25. 14:34
 9/19 anonim ***** válasza:
Madonnának is ilyen van, nem?
2010. aug. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha valakinek ilyenek a fogai, akkor egész különleges arcot varázsol az illetőnek. Ha nekem ilyen lenne, nem biztos hogy el akarnám tüntetni :)

Viszont ha téged zavar akkor csináltasd meg.


Nézd csak meg mennyi híres nőnek ez a szexepilje :D

[link]

2010. aug. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!