Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az ilyen mosolyr...

Mit gondoltok az ilyen mosolyról? Nagyon nem esztétikus? Igénytelen?

Figyelt kérdés

Nekem is ilyen "hibás" fogsorom van,mivel kisebb koromban nem kezeltettük megfelelően.Szeretném megcsináltatni,fogszabályzóval,vagy héjkerámiával.(az utóbbi lenne a legjobb,mert a probléma alapja nem az,hogy kuszák,hanem hogy nagyon kicsik a fogaim,azért nincsenek szoros sorban)

Mit gondoltok róla?

A barátok,rokonok szerint hagyjam így,mert ez a különlegessége az arcomnak,jó ez így,nem kell mindenkinek ugyanolyan tökéletesnek lennie.

Szerintetek?

[link]

[link]


2010. aug. 25. 13:56
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen,a linket is,aranyos vagy!:)
2010. aug. 25. 18:09
 12/19 anonim ***** válasza:
Van, akinek jól áll-Anna Paquinnak pl. nagyon :).
2010. aug. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

14:28-as vagyok

Kedves kérdező!Ha lesz pénzem,és megcsináltatom a fogaim,akkor mindenképp beszámolok róla...bár elolvastam a cikket(+a hozzá tartozó kommenteket is),amit az egyik válaszoló linkelt,és kicsit meglepődtem azon,amit olvastam:D

Kiskorom óta zavar,h ilyenek a fogaim,testi hibaként gondoltam rá mindig is,bár tény,h "egyedi",de eszembe se jutott,h ezt vki szexisnek találja,sőt olyan is van,aki irigyli ezt a "hiányosságot" :D

Köszönöm,h feltetted ezt a kérdést,és köszönöm a válaszolók hozzászólásait is,mert jobban érzem magam,most,h tudom,nem "tragédia",h nem tökéletes a mosolyom! :):D:)

(ha te úgy döntesz,h megcsináltatod a fogaid,akkor légyszi mindenképp jelezd,mert én is kíváncsi lennék az eredményre-köszi-)

2010. aug. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

persze,ha odakerülök,feltétlenül beszámolok róla:)

én pedig annak örülök,hogy van egy "sorstársam" aki megérti a problémám:)

jah és be tudnád linkelni azt a cikket,amiről írtál?ami meglepett!

köszi!:D

2010. aug. 27. 08:19
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
a 17:49-es válaszoló linkjére gondoltam :)
2010. aug. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
én magamnak tágítgatom nekem nagyon teccik szeretnék ilyet:) 16/L
2010. dec. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Barátomnak is ilyen, és aaaaaaaannnnnyira cuki és helyes lesz tőle :D Nem is tetszett volna meg enélkül :D
2010. dec. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Hát akik a képen vannak azoktól én megijednék az utcán.. föleg a második képen lévötöl...

Szerintem ha téged zavar, akkor csináltasd meg :)

2010. dec. 19. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

na jó de én nem mutogatom,szolidabban mosolygok:)

am végül csak lesz fogszabályzóm.18 évesen,remélem megéri:)

2010. dec. 20. 17:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!