Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szőrszőkítés? Megéri vagy...

Szőrszőkítés? Megéri vagy elrontom vele a nyaralást és mehetek talpig beöltözve a strandra?

Figyelt kérdés

Vettem Welloxont 6%-ost és Revlon professional szőkítőport. Gondoltam nyaralás előtt kipróbálom (Hétfőn 9.-én indulok) Soha életemben nem csináltam ilyet, szóval tanácsokra lenne szűkségem hozzáértőktől. Szőrt szeretnék szőkíteni a hasamnál. Régebben borotváltam meg epillátorral estem neki, de már meguntam, így most szőkíteném. A kérdésem: ha Hétfőn indulok mikor érdemes nekikezdenem és hogyan? Miből mennyit, és mikor tudom, hogy jó már? Válaszotokat nagyon köszönöm.

És még valami a "bajuszt" epillátorral bátran eltávolíthatom? Nem lesz következménye?


17/l


2010. aug. 5. 16:34
 1/4 anonim ***** válasza:

én a bajuszt gyantával szoktam mert az legalább 2 hét mire kezd vissza nőni...

szőrszőkítés...hát én biztos nem csinálnám főleg elsőre nyaralás előtt bár nem tudok tapasztalatot mondani...inkább vigyél magaddal borotvát vagy epillátort...

2010. aug. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáld ki, és ha nem tetszik legfeljebb leszeded a szőrt borotvával v. epillálod. Én bajuszt a helyedben gyantáznám:) Remélem lesz valaki aki tud ennél konkrétabb választ adni
2010. aug. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én már szőkítettem, nem volt semmi gáz, de azért ha érzékeny a bőröd, akkor kend be előtte testápolóval. Amúgy nem tudom, hogy hány napra mész, de max. 1 hét után már eléggé kezd meglátszani a szőr.
2010. aug. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
1 hétre megyek. És köszi a válaszokat.
2010. aug. 6. 21:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!