Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A lányok szeretik, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok szeretik, ha egy pasi táncol? Salsát mondjuk, persze ilyen amatör szinten (nem beöltözve profinak)

Figyelt kérdés
A lányok szeretik, ha egy pasi táncol? Salsát mondjuk, persze ilyen amatör szinten (nem beöltözve profinak)
2011. aug. 17. 23:19
 1/5 anonim ***** válasza:
nekem bejön, mivel én is táncos vagyok
2011. aug. 17. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A kultúrát mindig tudom értékelni.
2011. aug. 17. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
az attól függ: b*zi vagy?
2011. aug. 17. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem bejön!
2011. aug. 17. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
ezzel már meg is van hogyan szerezz barátnőt ha nincs. még ha nme is vagy az a tuti pasi aki minden nőt levesz a lábáról. akkor is van amit fel tudsz hozni és nem is kell csak magadat adnod. szóval egy lányt ha elviszel táncolni akkor jó pont h tudsz és tudod vezetni, ez mindig bejön a lányoknál. és ha csak azt mondod neki h gyerem ár kérlek táncolni mert senki nem akar és látja h milyen jól csinálod anélkül fel tudod szedni h észrevenné mert onnantól kezdve ellkezd érdeklődni irántad. legalábbis ezt már sokszor tapasztaltam, vagyis én így látom mert lány vagyok és látom mit hoz ki a többi lányból az ilyen. és figyi ha nem is így fogsz majd csajozni akkor is már csak nyersz azon ha megtanulsz vmit, vmire biztos jó lesz még. ha más nem addig is még tanulsz egy jó társaságban leszel, mert ezek az órák híresek a jó hangulatról és a kikapcsolódásról
2011. aug. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!