Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek hogy nézek ki? Ne...

Szerintetek hogy nézek ki? Ne kíméljetek!

Figyelt kérdés

Mindent tudni szeretnék. Az alakomról, az arcomról a hajamról.. mindenről:)



file:///C:/Documents%20and%20Settings/Rendszergazda/Asztal/Picture/Me/best/PICT0239.JPG

file:///C:/Documents%20and%20Settings/Rendszergazda/Asztal/Picture/Me/best/PICT0236.JPG

file:///C:/Documents%20and%20Settings/Rendszergazda/Asztal/Picture/Me/best/PICT0194.JPG


2010. aug. 5. 13:22
1 2 3 4 5 6 7
 61/64 anonim ***** válasza:
nekem a képeid alapján rögtön eva longoria jutott az eszembe, szerintem hasonlítasz rá. nem vagy csúnya, de ezek a pózok elég kínosak egy 15 évestől.
2010. aug. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/64 anonim ***** válasza:
Én is mindjárt kiszúrtam, hogy nem europid, de szerintem nem cigányos, inkább vmi egyéb keleti nép... szerintem.és nem bántásból persze:D
2010. aug. 12. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/64 anonim ***** válasza:
Ezeket a beállásokat hanyagold. Az 1. kép aranyos, a 2. kifejezetten közönséges, a 3. nem lenne rossz, ha nem lennél ilyen idiótán kicsaravodva. Az alakod nem rossz, az arcoddal sem lenne gond, ha nem lennének azok a "pókot a sarokból" fogaid. De Sisinek is ritka ronda fogai voltak, pedig kora legszebb asszonyának tartották, szóval a megoldás: csukott száj. Ezeket a vacak ruhákat meg felejtsd el.
2010. aug. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/64 anonim ***** válasza:

hát nem mostani kérdés, de azért válaszolok.

szerintem szép lány vagy! És mosolyogj ha jól esik, nővéremnek pl szanaszét álla foga, és sokáig sose mosolygott, most meg már simán, mert azt mondta már nem érdekli.

neked pedig nem is olyan vészes. olyan kis nyuszi arcod van így:D:Dde a 2. kép csak a nyakadig jölti be:D:D



18L

2010. nov. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!