Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek hogy nézek ki? Ne...

Szerintetek hogy nézek ki? Ne kíméljetek!

Figyelt kérdés

Mindent tudni szeretnék. Az alakomról, az arcomról a hajamról.. mindenről:)



file:///C:/Documents%20and%20Settings/Rendszergazda/Asztal/Picture/Me/best/PICT0239.JPG

file:///C:/Documents%20and%20Settings/Rendszergazda/Asztal/Picture/Me/best/PICT0236.JPG

file:///C:/Documents%20and%20Settings/Rendszergazda/Asztal/Picture/Me/best/PICT0194.JPG


2010. aug. 5. 13:22
1 2 3 4 5 6 7
 31/64 A kérdező kommentje:

ma 14:09-es. Miért szerinted hogyan kellett volna beállnom h ne legyen k..vás? Csak mert a harmadik képen szimplán egyenesen állok, csak picit hátra vagyok dőlve.

Jobb lenne ha inkább beülnék egy sarokba, azt gubbasztanék?

2010. aug. 5. 14:12
 32/64 anonim ***** válasza:
59%

14:06-os vok

nemis kell h tökéletes legyen:)

tom mien ez énis a hasamra..=/

kicsit edzeni kell, és akk késöbb nem lesz sulyosabb

de sztem különösebb baj nincs az alakoddal*-*

2010. aug. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/64 A kérdező kommentje:
14:06-os. Akkor te átérzed ezt. Már tevezzük a barátommal, hogy eljárunk úszni, De ő em nagyon örül neki h le akarom adni, mert azt mondja h így legalább van rajtam mit fogni:$ :D
2010. aug. 5. 14:14
 34/64 anonim ***** válasza:
100%
nem akarok itt puncsolni, de azért érdekesek a hozzászólások. Szerintem szép az arcod, a hajad gyönyörű, jó az alakod és szép a mosolyod. Egyszóval nagyon szép vagy. Erre írják, hogy lapos a feneked, ilyen-olyan a fogad stb.. Valószínüleg itt mindenki tökéletes, hogy tökéletes barátnőt szeretne.
2010. aug. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/64 A kérdező kommentje:

14:15-ös

Tudod, ne hibáztatom őket, mert a tv-ben, újságokban azt látják h tökvékony lányok, gyönyörű ar. Tényleg tökéletesek. És a legroszabb az hogy sok van belőlük, ha valakinek picit nagy az orra egyből lefaragtatja.. ha nem elég fehér a foga kifehérítteti.. Csak nehogymár igazi legyen valami is rajta:\


És ez nem puncsolás:) Örülök hogy így gondolod:) De tényleg. Ezt nem azért csináltam hogy erőstsem az egómat. Amenyinek kell lennie az már megvan. Csak érdekel mások véleménye:D

2010. aug. 5. 14:21
 36/64 anonim ***** válasza:
80%

"nem akarok itt puncsolni, de azért érdekesek a hozzászólások. Szerintem szép az arcod, a hajad gyönyörű, jó az alakod és szép a mosolyod. Egyszóval nagyon szép vagy. Erre írják, hogy lapos a feneked, ilyen-olyan a fogad stb.. Valószínüleg itt mindenki tökéletes, hogy tökéletes barátnőt szeretne."


Ő kérdezte a véleményt, sztem mindenki öszintén válaszolt.A fogaid iszonyatosan lerontják az összképet,pedig nem lennél csúnya.És nekem is egyből Ronaldinho jutott az eszembe rólad..Én a te helyedben csukott szájjal mosolyognék, nincs egy olyan képed?

2010. aug. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/64 anonim ***** válasza:
71%
a második kép beállása nagyon nem tetszik. de amúgy a többi okés. szerintem szép vagy , az alakod is jó:)
2010. aug. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/64 A kérdező kommentje:
nincs, de mint mondtam nem áll jól. Ha több képet kértek akkor linkelek, de azokon sem mosolygok csukott szájjal.
2010. aug. 5. 14:41
 39/64 anonim ***** válasza:
100%

hú szerintem nagyon szép, csinos vagy :)

igen, a fogad talán az egyetlen "szépséghiba", ha egyáltalán annak mondható, ha azok kicsit kisebbek lennének, azt mondanám gyönyörű, így "csak" annyit mondok, szép :D:D

ezt nehogy sértésnek vedd, te is tudod magadról, hogy van ez a problémád, én sem vagyok tökéletes, tuti hogy rám - és a kommentelők nagy részére - is lehetne valami negatívat mondani.

aki akar a kákán is csomót talál :)


ja, és nehogy fogyózz, gyönyörű az alakod! szép, formás, barátod büszke lehet nagyon! :)


15/L

2010. aug. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/64 A kérdező kommentje:

14:43-as

Nagyon szépen köszönöm.:):)

Sajnos sztem a lábam túl vékony, dee mondjuk csak gatyában:D

Tudom hogy a fogaim nem a legszebbek, majd talán ha ugy adódik, megcsináltatom, de ez csak pénz kérdése:\

2010. aug. 5. 14:47
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!