Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek hogy nézek ki? Ne...

Szerintetek hogy nézek ki? Ne kíméljetek!

Figyelt kérdés

Mindent tudni szeretnék. Az alakomról, az arcomról a hajamról.. mindenről:)



file:///C:/Documents%20and%20Settings/Rendszergazda/Asztal/Picture/Me/best/PICT0239.JPG

file:///C:/Documents%20and%20Settings/Rendszergazda/Asztal/Picture/Me/best/PICT0236.JPG

file:///C:/Documents%20and%20Settings/Rendszergazda/Asztal/Picture/Me/best/PICT0194.JPG


2010. aug. 5. 13:22
1 2 3 4 5 6 7
 51/64 anonim ***** válasza:
Jó az alakod! Az arcoddal is semmi csak a fogaid ami nem tetszik,de ez ellen sajnos nem tudsz tenni mert igy születtél! A szemeid szépek, a hajad is tökjó! Hajszin:Kiválóó (remélem eredeti) A leopárdos ruha összeállitásod tetszik a 2. viszont nem! Az a nadrág nem illik hozzád! Összességében jól nézel ki csak a fogad ami rontja az összképet!:) Amugy hány éves vagy? ha kérdezhetem
2010. aug. 5. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/64 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem lennének ilyenek a fogaid akkor gyönyörű lennél, kár érte, de nem tehetsz róla. Nyugi am így is szép vagy.
2010. aug. 6. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/64 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek:)

15:)

Nem akarok 25-nek tűnni, most nem azért de akit én ismerek azok mint ilyen ruhákba járnak.. de ezen nem akarok vitatkozni:) A hajszinem az olan hogy egyszer volt benn szőke merír de nagyon nem állt jól és átfestettem az eredetire.. Meg már le is nőtt, de ugye ez nem látszik:)

2010. aug. 6. 12:33
 54/64 anonim ***** válasza:
szerintem nagyon szép vagy :)
2010. aug. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/64 anonim ***** válasza:

Csúnya a fogad, ami magában nem probléma, csak meglepett, hogy azt állítottad, hogy jól áll a nyitott szájjal mosolygós kép. Hát nem.

Amúgy helyes vagy, ha fiú lennék, és kedvesnek találnálak, lehet járnék veled :)

2010. aug. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/64 anonim ***** válasza:

Szép lány vagy attól eltekintve hogy kapafogad van. Lehet mások szerint ez teszi különlegessé az arcod..szerintem nem. De ez az én véleményem. Azt kérted ne kíméljünk szóval folytatom.

A fehér topp és nadrág nekem nagyon nem tetszik sőt az alakod sem annyira.Valami más stílus lehet jobban állna.Vagy kiemelné azokat a pontjaidat amik jók. Azt írtad mások is ien ruhát hordanak..nem biztos h ami másnak jól áll neked is.

A szemed gyönyörű és a beállásaid egyáltalán nem ku*vásak. viszont ezek a válaszok...hát ne haragudj meg, de te kértél kritikát is,és ha nem bírod akkor ne tegyél fel ide képet magadról mert ez egy anonim oldal, ezáltal az emberek előszeretettel nyilvánítanak negatív véleményt...Ha a barátodnak így jössz be ahogy vagy akkor miért kell még a mi véleményünk is? Mindenkinek más ízlése vagy mást tart szépnek ezért ne lepődj meg azon ha valakinek nem tetszel.

20L

2010. aug. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/64 anonim ***** válasza:

Nekem szimpi vagy,de változni fogsz még. Én azthittem 20 körül vagy:DD rólam is sokn hiszik hogy 17 vagyok:PP

a fogad kicsit fura de jól ál.

2010. aug. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/64 anonim ***** válasza:
hat a sornyitos kapa fogakat leszamitva ... huuuuheeeejjjj ,amugy az en fogaim sem tokeletesek ...,de a tiedek irritalnak ... maskepp tok jo bige v ;) ... amugy a kerdeses kepfeltoltesen ... hat mit ne mondjak mosolyogtam egyet,d az is megesik ...
2010. aug. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/64 anonim ***** válasza:
100%

Nekem úgy tűnik mintha lenne egy cigányos beütésed. Furcsa hogy még senki nem írta, vagy csak én látom így?

Nem csak a fogaid nem szépek, hanem a szád sem, túl vastag és nem passzol az arcodhoz. Az alakod sem tetszik, a szemed és a hajad szép.

Összeségében átlagos.

L19

2010. aug. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/64 anonim ***** válasza:
Szerintem szépek a fogaid, egy kicsit előreállnak, de azon lehet szabályozni. Az alakod viszont nem igazán tetszik, a hasadon legalábbis, a többivel nincs baj. Az arcod tényleg nagyon szép. A 2. képen a beállás nem tetszik, olyan k.rvás,. Amúgy alapjában véve szép lány vagy.
2010. aug. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!