Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha 1 hetet nézünk. Átlagosan...

Ha 1 hetet nézünk. Átlagosan mivel töltitek a legtöbb időtöket az alább felsorolt dolgok közül?

Figyelt kérdés

-Haj

-Smink

-Ruha

És hajon/sminken/ruhán belül mivel?Pl.:Hajmosás/Szem sminkelése/Ruha vásárlás..

És hány percet töltötök velük?

Csak azért érdekel mert egyesek szerint túl sok időt fordítok ezekre a dolgaimra..


2008. nov. 25. 22:50
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
Az a szomorú, hogy felnőtt léttedre, anyaként úgy illegeted itt magad, mint egy 17 éves csitri! A kommentekből kiderül!
2008. dec. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 A kérdező kommentje:

Kedves 20-30 éves válaszoló.Elég szomorú,hogy ennyi idősen visszajársz veszekedni...Bár haggyukmár,hogy 30éves vagy,vagyis ahhoz közel:D :)

De én közelebb vagyok a 40hez mint a 30hoz,szóval a tegezés kérdése fentáll:)

És nem érek rátok,megyek élem a fiatalos életem

puszi nektek :*

2008. dec. 4. 16:33
 33/33 anonim ***** válasza:
szemsminkelesen kivul mindenik szukseges...de sporolj legalabb ketszer annyit amennyit foglalkozol a kulsoddel:)mostanaba a tanulassal foglalkozok a legtobbet:_()
2008. dec. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!