Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha 1 hetet nézünk. Átlagosan...

Ha 1 hetet nézünk. Átlagosan mivel töltitek a legtöbb időtöket az alább felsorolt dolgok közül?

Figyelt kérdés

-Haj

-Smink

-Ruha

És hajon/sminken/ruhán belül mivel?Pl.:Hajmosás/Szem sminkelése/Ruha vásárlás..

És hány percet töltötök velük?

Csak azért érdekel mert egyesek szerint túl sok időt fordítok ezekre a dolgaimra..


2008. nov. 25. 22:50
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Hajra/sminkre napi max. 45 percet fordítok, mikor hajat mosok, akkor kb.15 perccel többet, hetente 2-3 alkalommal. Ruhát akkor veszek, ha vásárolhatnékom van vagy éppen hiányát érzem egy új pl. cipőnek vagy kabátnak. Mikor abban a ritka szerencsés élethelyzetben voltam, hogy szabadidőm és pénzem is volt egyszerre, hetente 2 alkalommal mentem el vásárolgatni cuccokat.

Amúgy azokon kívül, amiket írtál, még rengeteg dolog van, pl. edzőterem, fodrász, kozmetikus, otthoni bőrszépítés, körömápolás, masszázs stb. Ha ezekre nem fordítasz időt és így is soka időt töltesz sminkeléssel, frizurával és ruhavásárlással, lehet, hogy igaza volt a kritizálódnak.

2008. nov. 25. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
Hát én nem gondolom így,hogy igaza lenne a kritizálómnak.Egy nő szeritnem adjon magára..És olyan nincs,hogy "tűl"sok időt fordít magára.A hajamra+sminkemre+öltözkdésemre,összesen napi másfél órát fordítok.De ezt úgy értem,hogy reggel minden megcsinálok,és elmegyek ithonról,és ha valami miatt haza ugrok,akkor rendbehozom a hajam és a sminkem,és NÉHA átöltözök..De köszönöm a válaszod!!
2008. nov. 26. 00:19
 3/33 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én a hajamat 3 naponta mosom,és naponta vasalom!Öltözködni imádok, attól függ,hogy mennyi időt töltök el vele,hogy hova megyek. Pl:a boltba lefutni elég egy melegítő, de egy bulihoz, rengeteg ruhát felpróbálok,mire megtalálom a tökéletes összeállítást! A vásárlás pedig attól függ,hogy mennyi idő alatt találok olyan cuccokat,amiket elképzeltem. Lehet,hogy fél óra, de lehet,hogy fél nap!A smink...Hát én igazából ha itthon vagyok, nem sminkelek. Ha elmegyek itthonról,akkor max szempillaspirál, de ha olyan helyre megyek vagy buliba,akkor kb fél óra a smink!Szerintem egy nő legyen mindig igényes,és mindenkinek más időtartamra van szüksége ehez!Ne aggódj!Sokkal rosszabb,ha valaki igénytelen,és semmit nem törődik a külsejével!

2008. nov. 26. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
38%
Hazaugrom, átöltözöm... De Qrvq jó neked...
2008. nov. 26. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
38%
De jó, hogy ráérsz ilyenekre ....
2008. nov. 26. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
100%

Nyàron naponta kétszer zuhanyzok,és szinte minden nap mosok hajat,ruhàt is vàltok 2-szer.

Persze nem azért mert plàzacica vagyok,hanem azért,mert nyàron a melegben könnyebben megizzadok.

Olyankor sminket nem hasznàlok,csak az esti oràkban,ha moziba,vagy valahovà kimozdulok.

Télen:

Napi egy alkalommal zuhanyzok,hajat mosni 2-3 naponta szoktam.

Ruhàt nem igazàn vàsàrlok gyakran.

2 vàltocipöt szoktam venni minden évszakra.

Pulcsit màr szinte nem is veszek,hiszen van elég a szekrényben,és a divatot nem követem.

Nadràgot szoktam 2-3 havonta venni,azt is azért mert tul gyakran vàltozik a sulyom....

Sminket ilyenkor se nagyon hasznàlok,vàsàrlàshoz a közértbe ekem nem éri meg.

Viszont ha hivatalos helyre kell mennem,olyankor szoktam sminkelni,az igénybe vesz 15 percet.

Szolàriumba ,edzöterembe nem jàrok.

Kozmetikushoz sem.

A körmeimet néha kedvemre magam kifestem,fodràszhoz egy évben egyszer megyek igazitàsra,mivel növesztem a hajam.

Festeni itthon festem magamnak 3 havontâ.

Én nekem az àpoltsàg a következöt jelenti:

Reggel felkelek:

Fogat ,kezet,arcot mosok.

Megfésülködök.

Tiszta alsonemüt veszek fel+plussz tiszta zokni.

Idöjàràsnak megfelelö öltözet.

A nap több pontjàban kézmosàs.

Este rendszeresen zuhanyzàs.

Nem vasalom naponta a hajam,amint màr irtam nem vàsàrolom ruhàkbol agyon magam,sminket csak alaklom adtàn,de hozzàteszem,21 éves vagyok,pàrom van,söt most kisbabàt vàrok,mégis még a mai napig rengeteg férfi szeme megakad rajtam!

Egy nö akkor is szép ha nem tölt 2-3 orahosszàt a tükör elött!

Ja azt kifelejtettem,hogy a heti egy alkaolmmal tele engedem a kàdat,plussz welness olaj,na akkor töltök benne egy orahosszàt:))))))

2008. nov. 26. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
100%

az előttem válaszolóhoz hasonlóan én sem fordítok órákat ilyesmire. Reggel lezuhanyzom, fogatmosok, felöltözöm, kifestem a szempillám, megfésülködök és már megyek is. ez mind nem tart tovább fél óránál. este mikor hazajövök megint zuhany, fogmosás, smink lemos, pizsama fel, haj átfésül és zuhanok az ágyba. ha megmosom a hajam, ami úgy három naponta történik meg, akkor este teszem, így öt perccel talán tovább tart a zuhanyzás. szárítgatni/vasalgatni nem szoktam. terítek egy törölközőt a párnámra és bealszom. reggelre megszárad :)


21 éves vagyok, két suliba járok és dolgozom is, a szüleim nem gazdagok. tehát nem járok se kozmetikushoz, se fodrászhoz, se edzőterembe, se szoliba, ruhát is csak ritkán veszek, a legszügségesebbeket.

2008. nov. 26. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:

reggel felkelek, és reggeli után kb fél óra. nem sminkelek. öltözködés, fésülködés.

hajam nagyon hosszu és be is kell szárítani, így heti 1-2-szer msom meg az kb másfél óra munka.

ruhát akkor veszek mikor kell, vagy kedvem van. ez egy félnapos kirándulás boltról boltra. kb havonta, kéthavonta.

ha buliba megyek, hajmos´ßas, szárítás, smink, stb kb 2 óra. ez ritka.


a kérdés hogy sokat fordítasz rá, vagy csak elhúzod az idöt, és reggel már indulnod kellene de még is a tükör elött állsz, vagy buli elött fél órával kezdesz neki, és azt látják nem vagy még kész.

2008. nov. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:

Minek átöltözni egy nap többször?

Persze, ha olyan helyre megy az ember ok, de nem minden nap.

Én is reggel fél órával hamarabb kelek, mint ahogy elindulnék, zuhi, fogmosás, felöltözöm, enyhe smink, haj és kész.

Azt, hogy mit veszek fel általában már este kigondolom, de mikor milyen kedvem van. MAgassarkú, vagy sportcipő, változó. Iskolába kényelmes cuccokat viselek, mert mindig rohanni kell:)

3 naponta mosok hajat, és kozmetikushoz havonta járok. Akkor ott vagyok 1,5 órát egy nagykezelésre.

Vásárolni két-háromhetente szoktam, vagy havonta attól függ.

Persze nem kell itt nagy dolgokra gondolni, egy-egy dolgot veszek csak. De azért az egy darabért körbejárom az összes üzletet.

2008. nov. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
Reggel felkelek általában fél 7-re állítom be az órát, de van, hogy abból csak 7 óra előtt 5 perccel lesz kelés, van, hogy fél 7 után 5 perccel. Fogmosás,mosdás,alapozó,szempillaspirál,bronzosító. Felöltözök, ez általában 5-7 perc, néha szotam kicsit válogatni. Bepakolom a napi cuccaimat a táskámba, megcsinálom a hajam, ha göndör akkor megigazítom + hajhab, ha egyenes kivasalom ahol nem áll szépen. Kb 5-6 perc az egész. Fodrászhoz hetente járok, ő mossa a hajam. Nem azért, mert ennyi pénzem van, és nem tudom mire költeni, hanem mert szépségszalonunk van, és eléggé kezelhetetlen a hajam, este fáradt vagyok, kevés az időm, nem mosom meg magamnak. Lusta vagyok :) 2 körül hazaugrok enni, akkor belenézek a tükörbe, megigazítom ha elkönődött valami a sminkemen, hajamon. Este fürdök, lemosom a sminkem, összekötöm a hajam. Kozmetikushoz 2-3 havonta járok nagykezelésre.Masszázsra járok hetente, mert rendszeresen sportolok és az izmaimnak szügsége van egy kis gyúrásra,mert különben becsomósodnak. Mint mondtam, sportolok és hetente kétszer járok aeribicra.Szaunázni szoktam télen, a betegségek megelőzésére. Szolizok heti kétszer. Szerintem ez nem sok idő. Bulizás előtt kb egy órát készülődök.
2008. nov. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!