Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha 1 hetet nézünk. Átlagosan...

Ha 1 hetet nézünk. Átlagosan mivel töltitek a legtöbb időtöket az alább felsorolt dolgok közül?

Figyelt kérdés

-Haj

-Smink

-Ruha

És hajon/sminken/ruhán belül mivel?Pl.:Hajmosás/Szem sminkelése/Ruha vásárlás..

És hány percet töltötök velük?

Csak azért érdekel mert egyesek szerint túl sok időt fordítok ezekre a dolgaimra..


2008. nov. 25. 22:50
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:

hetente 3X hajat mosok + pakolás + szárítás= 1-1,5 óra

ha kivasalni van kedvem + 35 perc

reggelente: olyan 1-1,5 óra : haj, felöltözés, smink (alapozó, szemhéjpúder, tus, szempillaspirál, szőlőrúzs)

ruhavásárlás: ma pl 2 óra, havi szinten olyan 2-3X

kozmetikushoz, körmöshöz nemjárok

fodrásznál múlt héten voltam (kb 2-3havonta megyek)

2008. nov. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:

Hajam 2perc, sminkem szintén 2 v 0

Ruha amég kiválasztom és felveszem az 10perc.

hajmosás fürds nélkül 10-15perc, fürdéssel 30-60perc.

Ruhavásárlás..változo, mert nem a mániám, de van h 3-4órát kint vok pesten a piacon(1-2évente fordul ez elő)

Kontaklencsém szintén 2perc.

Fogmosás az is ottkörül van.

a fürdés meg 5-10-15-30 attol függ sietek e, meg h van kedvem.

/16vok/

2008. nov. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:
Drága 3. és 4.válaszoló.Nem tudom,hogy hány évesek lehettek,de majd ha egyszer nagyok lesztek,és viszitek valamire,nektek is lesz időtök hazaugrani.Napi 8órás munkámban néha haza kell jönnöm szerződésekért,és nem vehetem fel ugyanazt a ruhát amibe a sok rohangálás miatt beleizzadtam:)
2008. nov. 26. 21:02
 14/33 anonim ***** válasza:
71%
te mekkora pic.a vagy, akkor sem kéne egy ilyen lény ha az utolsó lenne a Földön :)
2008. nov. 27. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
64%

és milyen igaza van az előttem szólónak! :)


mindenesetre az azért nyugtat, hogy önbizalma az nincs :)

kikéri egy rakás ember véleményét arról, hogy nem fordít- e túl sok időt magára, meg átöltözik naponta többször az esetleges testszaga miatt, stb...


nos, kedves kérdező, ilyen mentalintással tölthetsz bármennyi időt a tükör előtt, nem leszel jobb tőle!

2008. nov. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó 2 válaszoló.Akkor most leírom azt ami kicsit magánügy.:)

Egy divatlapnál dolgozom,alszerkesztőként.Átöltözni azért szoktam,mert az újság elejére rólam isszokott fotó kerülni,és több ruciban kell fényképezkedni+a sok rohangálás,interjúvolás miatt bele izzadok.A többi meg jön magától,mert lapzárta előtt fél perccel is elküldhetnek XY helyre,és mondják,hogy ebben és ebben mej,mert a magazint képviseled.Szóval ezek munkaköri feltételek.De örülök,hogy vannak még értelmes emberek is.nem csak ilyenek mit ti:))

És nekem sem kellenétek nyugi,mert aki így áll hozzá- gondolom nem nagyon törődik magával,és nálam az 1.és legfontosabb az ápoltság.Bár kérdésem azt a részét,hogy "kellenék e nektek" nem látom:))

2008. nov. 27. 14:35
 17/33 anonim ***** válasza:
47%
ne magyarázkodj, ne mentegetőzz :)
2008. nov. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
64%
De most ha te mindenáron meg fogod tartani ezeket a szokásokat, akkor minek kérdezel? Azokat a válaszokat, amik bíztatnak meg stb azokat pontozzuk meg stb, de ha más véleménnyel vannak emberek akkormár veszekedni kell :S Most akkor ennek mi volt az értelme? ...
2008. nov. 29. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
47%

4. válaszoló vagyok: Azért írtam, hogy jó neked, hogy ráérsz órákat foglalkozni ilyennel, mert nekem erre nem nagyon jut időm! Képzeld elég nagy vagyok már én is és 8 órában dolgozom (keményebben mint te), csak nem olyan helyen, ahol a külső számít, mint a te esetedben! Én is ápolt vagyok, de a fogmosáson, mosakodáson, és a hajam megcsinálásán másra nemigen jut időm reggel! 5-kor kelek, hogy 6-ra beérjek a munkahelyemre! Egy héten csak 1x (!) van időm hajat mosni, mert hosszú és dús hajam van és nem szoktam szárítani így ált. hétvégén jut erre időm. Nyáron naponta 2-3x zuhanyzok és akkor hajat is gyakrabban tudok mosni, mert 2-3 óra alatt megszárad, ha nem, akkor sem baj, mert meleg van. Sminkelni csak alkalmakkor szoktam, illetve ha valami ügyet intézek, gyorsan tus, szemceruza, spirál és kész. Ha leugrok a bevásárolni, nem sminkelek, minek?! így is ápolt vagyok, nem kell 2kg smink!

Nem kell leszólni azért másokat, mert nem töltenek órákat a fürdőben, mert nem mindenkinek van ideje erre! Nem ez a legfontosabb az életemben, nekem többet jelent az, hogy megfőzzek, mire a párom fáradtan hazajön a munkából és ételt tudjak elé tenni, amiért rettentően hálás mégha kócosan teszem elé a tányért is!Bevásárolni, főzni, mosni, takarítani is kell, legalábbis nekem!!!

2008. nov. 29. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 A kérdező kommentje:
Jaajj most aki már válaszolt/képtelen választ adni a kérdésre csak SOK IDEJE VAN,(na és akkor ő írja,hogy nekem van sok időm:) ) annak köszönöm nem kell írnia.Továbbra is várok válaszokat a kérdésemre.:)
2008. nov. 29. 15:31
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!