Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha 1 hetet nézünk. Átlagosan...

Ha 1 hetet nézünk. Átlagosan mivel töltitek a legtöbb időtöket az alább felsorolt dolgok közül?

Figyelt kérdés

-Haj

-Smink

-Ruha

És hajon/sminken/ruhán belül mivel?Pl.:Hajmosás/Szem sminkelése/Ruha vásárlás..

És hány percet töltötök velük?

Csak azért érdekel mert egyesek szerint túl sok időt fordítok ezekre a dolgaimra..


2008. nov. 25. 22:50
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
100%
Minek kérdezed, ha nem érdekelnek a válaszok? A válaszokban pedig benne van: tényleg sok időt fordítasz rá. Van barátod/férjed/gyereked/barátaid/háziállatod? Mert biztosan ezek közül az egyik tette a megjegyzést... Ha pedig vitted volna vmire, lenne irodád, ahol tarthatod a szerződéseidet és nem haza kellene érteni ugrani.:)
2008. nov. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
52%
Ez azért kicsit fura! Felteszel egy kérdést, nem tetszenek rá a válaszok, ezért kommenteket írogatsz állandóan! Tessék, a kérdésedre a válasz: igen baromi sok időt töltesz ezekkel, bizonyára nincs jobb dolgod, mint ezekkel foglalkozni! Ha lenne családod, gyerekeid, háztartást kellene vezetned és még 8 órát kellene gürizned mellette, nem hiszem hogy hosszasan foglalkoznál azzal, hogy éppen milyen színű szemhéjpúdert tegyél fel magadnak, miközben "hazaugrasz a szerződésekért"! Az előzőnek igaza van, ha olyan sokra vitted volna, akkor lehetne irodád, ahol a szerződéseidet tarthatnád! Valószínű fürdőszoba és gardrób is tartozna hozzá, ahol órákig ellehetnél! Egoista pi**a!!!
2008. nov. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 A kérdező kommentje:

Pedig van 2 gyerekem;)

Sőőt férjem is..:)

És irodám is.:)

Na mit szóltok?:)

2008. nov. 30. 20:56
 24/33 anonim ***** válasza:
Azt, hogy csak most találtad ki az egészet és jól szórakozol itt!
2008. dec. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 A kérdező kommentje:

Attól,hogy neked nem futja XY-ra nekem igen:)

Na mind1.Az a lényeg,hogy te hiper szuper full gazdag vagy:)

puszi:)

2008. dec. 1. 18:45
 26/33 anonim ***** válasza:
48%

Kicsilány, ha lenne róla fogalmad, hogy hogyan "működik" egy divatlap, nem füllentenél ilyen szép nagyokat, hogy néha a címlapra kerülsz szerkesztőként. Tudod, ez nem úgy megy, hogy hazaugrasz átöltözni, aztán csinálnak rólad egy címlapfotót...:) (Azonban ha "nálatok" igen, akkor csakis valami puttó lapról beszélhetsz.) Az pedig egyértelmű, hogy ha munkaügyben jár el az ember, akkor nem magát, hanem a munkahelyét képviseli. Tudod, nem szokták felhívni a kollégák figyelmét ilyesmire külön.

Ha ilyen életet álmodsz magadnak, mint amit fent ecseteltél, akkor azért tenni is kell valamit, mondjuk tanulni vagy dolgozni és nem egész nap a tükör előtt butáskodni. Sok szerencsét hozzá!

2008. dec. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 A kérdező kommentje:

Istenem.Milyen buta emberek vannak...

Ki beszélt arról,hogy címlapon vagyok?:)

És én nem mondanám,hogy gagyi a lap.Havonta fél millió példány fogy el,és ebben nincsenek benne az előfizetők!

Na én nem vagyok hajlandó tovább a 10-20éves korosztállyal vitát folytatni...Majd egyszer rájöttök,hogy hogy műkődik a nagyok dolga...Addig nőljetek fel,és ne akarjatok kioktatni egy "varrónőt a varrás hogyanjáról"

Kérdezzétek meg anyukátokat stb,ha nem egy gyárba robotol,hogy attól még,hogy van egy iroda,amibe jelen esetben 2en vagyunk,vannak dolgok amikért napközben haza kell ugrani,és egy szépséggel foglalkozó magazin összes dolgozójától elvárják a minden napi 100%-os teljesítményt,beleértve a megjelenést.Továbbá nem válaszolok a kommentekre,mert nagyon belefolytatok a magánügyeimbe!:)

És elhihetitek,hogy nem a 10évesek válaszaira van igényem,akik itt élik ki a gyerekességeit,és oktatnak,hogy mi hogy műkődik a nagyvilágban...Érdeklődjetek a nagyoknál.Na megyek aludni,mert ameddig ti a kovalens kötést tanuljátok,én dolgozom,hogy megéljünk!Sziasztok.És ha nem mondtam volna,ha nemtudsz választ írni,akkor továbbá nem érdekeltek.Megkaptam a válaszokat,köszönöm.Elmondtátok a véleményeteket ez eddig rendben van,de az offolás olyan gyerekes,istenem...:)

És aki bunkón tud csak válaszolni,azoknak előszeretettel üzenem,hogy lehet,hogy sokat foglalkozok magammal,és nem vagyok igénytelen,de engem megtanítottak normálisan véleményt nyilvánítani!:)

És azért látom van olyan válaszadó is,akihez képest alig fordítok magamra időt.És én úgy gondolom,hogy eleget tanultam,így most megadatik az a lehetőség,időmennyiség,hogy foglalkozzak magammal annyit amennyi tetszik!:)

Lehet,hogy a ti jövendőbelitek majd igénytelen lesz,mert a tanulás helyett ment a plázába és költötte anyuci-apuci pénzét,most pedig "tanulása" gyümölcseként egy gyárban robotol,és a magára fordított idő annyiból áll,hogy hajat mos hetente egyszer,és esténként megfürdik.Amit majd a bőre meg is hálál neki.(Majd gondoljatok rám!)Na nem az én dolgom továbbá,hogy ennyi intelligencia nem szorult belétek...Nyugi!10-20 évesen még nem késő!:)

Hozzáfűznék befejezésképpen annyit,hogy a férjemnek,gyermekeimnek nem okoz gondot,hogy nem vagyok igénytelen,sokkalinkább ha a barátnőimmel elmegyünk kávézni,én előtte lefürdök,ami már alapból kiteszi a készülődésem felét!:) Nekik sok az idő amit magamra fordítok.Hiába...Valahogy nem célom egy izzadságfolttal végigsétálni a városban,majd egy kávézóban ücsörögni.Köszönöm a kérdésre válaszolók válaszát,és a többieknek üzenem,hogy nem kérem,hogy 10évesek osszák az észt(Ha többek vagytok bocs,nem látszik meg a kommenteken!)

A másik meg,valaki írta,hogy neki nem kellene ilyen nő.Egy férfi minek olvassa el ezt a kérdést?Vagy ha már elolvassa még a megjegyzést is elolvassa,sőőőt válaszol is..:))))

2008. dec. 2. 22:38
 28/33 anonim ***** válasza:
47%
Hogy te mekkora egy bunkó p*csa vagy!
2008. dec. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 A kérdező kommentje:

Ohh...:)

Kedves 10-20 éves korosztályú válaszoló.Nem vagyunk abban a viszonyban,hogy tegezz!:)

Nahááát...Ennyire nem nevelik meg a mai fiatalokat?:)

Szomorú!!

Főleg,hogy önálló gondolata nincsen,és a kis 15éves taknyos lemásolja amit a nagyok már elkezdtek írni.Nem baj!Mondtam,hogy 10évesen még semmi nem késő!:)

2008. dec. 3. 16:49
 30/33 anonim ***** válasza:
Már közelebb vagyok a 30 hoz, mint a 20-hoz! Bocsika! Szánalmas vagy!
2008. dec. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!