Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hány kilót vágnátok le rólam...

Hány kilót vágnátok le rólam képzeletben? Mely részekről? Itt megmerem kérdezni. :$

Figyelt kérdés

Tisztában vagyok a súlyproblémáimmal, de mások véleményét is latba vetném, mielőtt változtatnék magamon.

[link]

[link]

[link]


A testem alapján nagyon idősnek nézek ki?


2010. aug. 2. 22:41
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Nem nézel ki idősnek.17-18-ra tippelek.A testalkat típusod nagyon jó,de kicsit el engedted magad.Csípő,has,fenék,comb,vádli.Szerintem kb 8 kiló plusz van rajtad,amit szobabiciklivel,spinningel 4-5 hónap alatt ledolgozhatsz.És a szénhidrátot is vissza kellene fogni kicsit.Edzhetnél kis súllyal vállra,hogy kicsit szélesítsd,így nem lenne akkora a kontraszt alsó és felsőtest között.
2010. aug. 2. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

szerintem jól nézel ki. nem tudom miért, de a nők utálják a csípőjüket, pedig a férfiak nagy része vonzónak találja a nőies-széles csípőt, én is. mivel nem vagy megelégedve magaddal ezért kezdj el valamit sportolni, picit formásodsz és magadnak is jobban fogsz tetszeni.

22f

2010. aug. 3. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
0%
én hátulról azt is elhinném, hogy 40 vagy bocsi de nem azért anonim az oldal, hogy így is egymás seggét nyaljuk, de tényleg viszonylag kevés idő alatt ledolgozhatnád sporttal a hasadról, fenekedről, combodról, csípődről és a karodról a felesleget.
2010. aug. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Nincs semmi baj az alakoddal. Még! Viszont vigyázz, mert alul hízékonynak tűnsz, így a későbbiekben még elhízhatsz. Kezdj el most sportolni, hogy tartsd ezt a szintet!


Én irigylem a csípődet! Nagyon szép, ha egy nőnek van szép, kerek. Az ennél keskenyebb csípő szerintem csak 10ből egy pasinak jön be. De úgyis fogalmazhatnék, hogy a kisebb csípővel rendelkező nők már szinte pasik... :))

2010. aug. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmi baj az alakoddal, engem csak a rumli zavar a háttérben.
2010. aug. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Pici felesleg van rajtad, hason, combon, derékon, és egy picit vastag a lábad (kell egy kis mozgás, amitől kicsit formásabb lesz).

Max. 2-4 kiló felesleg van rajtad.

16-30 év közötti lehetsz.

Ezt azért írom, mert az arcod nem látszik, mert az a döntő!

27.L

2010. aug. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
100%

örülök h feltetted ezt a kérdést és képet is linkeltél hozzá. mert nekem is ilyen alakom van.:) én is kiváncsi voltam de eddig nem mertem felrakni képet:S

és nekem sincs önbizalmam:S

2010. aug. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Mindenkinek köszönöm a válaszát. Örülök, hogy nagy részeteknek tetszik a csípőm, azon ha akarnék sem tudnék keskenyíteni. És igen, hastakarós, derék és mell kiemelős ruhákat hordok, valamint alul mindig sötétet. A lábam sajnos családi örökség, és igazatok van, formálnom (sportolnom) kell, ha már vékonyabb nem lehet. Nagyon hasznos hozzászólásokat olvastam és 99%-otok jól tippelte a koromat. 18 éves vagyok. (És nem 40 :S)

A rumliért bocsi.:)

2010. aug. 4. 11:40
 19/20 anonim ***** válasza:
Semmi baj, a te szobád:)
2010. aug. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
29%

Az,hogy el vagy hízva,és a többsége a lábaidra ment az nem családi örökség már bocs,hanem az egészségtelen,szénhidrát dús táplálkozás eredménye.

A csontozatodon látszik,hogy nem vagy nagytestű,csak túlsúlyos.

És ne a ruhákkal variálj,hanem sportolj.

Szerintem olvasd újra a kommenteket!

2010. aug. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!