Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hány kilót vágnátok le rólam...

Hány kilót vágnátok le rólam képzeletben? Mely részekről? Itt megmerem kérdezni. :$

Figyelt kérdés

Tisztában vagyok a súlyproblémáimmal, de mások véleményét is latba vetném, mielőtt változtatnék magamon.

[link]

[link]

[link]


A testem alapján nagyon idősnek nézek ki?


2010. aug. 2. 22:41
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
16 évesnek nézek. Sportolj sokat, de nincs akkora fölösleged. Csak a hasadon egy pici, meg a rétdednél.
2010. aug. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
64%

Nem vészes a tested. :) Pociról kell egy picit ledolgozni, meg a lábadnak és a popsidnak kellene egy picit formásodnia, és nagyon jól fogsz kinézni! :)

Tippre 17-18 éves lehetsz.

2010. aug. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
12%
hogy őszinte legyek nekem nem a súllyal van problémám. én egyszerűen öngyilkos lennék ha ilyen széles csípőm lenne. (sajna így is közel áll hozzá) amúgy inkább egy kis sport kéne csak.
2010. aug. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
88%
Mit akarsz??Szerintem tök jó az alakod, jó alapanyag vagy, maximum egy kicsit futhatnál, hogy a lábad formásodjon, de deréktól felfelé szerintem teljesen oké minden!:)
2010. aug. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem jó alakod van, ezt halál komolyan mondom! A fenekeden lehetne valóban dolgozni, rendszeres mozgással pedig máshonnan is menne le zsír, de szerintem így sincsenek komoly bajok.

Szerintem ha az utcán meglátnálak több ruhában, nem mondanám azt, hogy súlyfelesleged van.

2010. aug. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Nincs neked olyan komoly yúlyproblémád, mint gondolod:)

Szerintem formás vagy:) Kicsit a combodbó próbálj meg lefaragni, de azon kívül nincs gond:)

És szép a bőröd! Kicsit legyen több önbizalmad!:)

19/L

2010. aug. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
64%

lehetne több önbizalmad..:) nem vagy duci

ha muszáj levágdosni belőled akkor comb részről max.

amugy nincs veled baj, olyan 18 körül lehetsz?

2010. aug. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
felsőtested szerintem nagyon szép, a combodból kéne fogyni, meg a vádlid formálni, és tökéletes lenne. szerintem az is szép, hogy széles a csípőd (nekem sajnos nem=( ), és az elég nőies tud lenni. Szóval nagyon rossz az önértékelésed, mert végülis nincs nagy baj veled. :) 20/L
2010. aug. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon tetszik hogy van csípőd, és nem olyan típusú csaj vagy, akinek vonalzót lehetne igazítani a vállától a bokájáig. Egyébként nagyon szép karcsú a derekad is, érdemes lenne csini rucikkal hangsúlyozni ;)
2010. aug. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
szerintem sincs nagy gond az alakoddal. deréktól felfelé minden oké, a combodból meg a hasadból kéne kicsit fogyni, de így sem vészes :)
2010. aug. 2. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!