Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Vett már valaki topshopos...

Vett már valaki topshopos Pedegg-et? Véleményt szeretnék?

Figyelt kérdés
2008. nov. 24. 10:58
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

* Hatékonyan eltávolítja az elhalt hámsejteket és a bőrkeményedést.

* Bárhol és bármikor használható.

* Praktikus tárolóval, ami összegyűjti a lereszelt bőrdarabokat.

* Ergonomikus formatervezés: tojás alakjának köszönhetően tökéletesen illik a kézbe.

* Biztonságos: alakjának és finom reszelőjének köszönhetően nem okoz kellemetlen sérüléseket.

* Elektromos körömápoló szettel (10 féle cserélhető fej)

2008. nov. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

A Ped Egg előnyei:


* Hatékonyan eltávolítja az elhalt hámsejteket, a bőrkeményedést.

* Kényelmes használat: bárhol és bármikor hosszas készülődés nélkül puhává varázsolhatja sarkát és talpát.

* Praktikus tárolóval: a lereszelt, elhalt bőrt összegyűjti a tárolójában, amit használat után egyszerűen üríthet.

* Finom és hatékony: több mint 130 rozsdamentes acél mikro-reszelőből áll a Ped Egg.

* Ergonomikus: tojás alakjának köszönhetően tökéletesen illik a kézbe, precíz használatot tesz lehetővé.

* Biztonságosan használható: alakjának és finom reszelőjének köszönhetően nem okoz kellemetlen sérüléseket.

* Elektromos körömápoló szett: 10 féle cserélhető fejjel (többféle erősségű reszelő, körömágy eltávolító és polírozó fejek).

* Higiénikus: meleg, szappanos vízzel könnyen tisztán tartható, ráadásul a csomag 2db Ped Egg reszelőt tartalmaz.

2008. nov. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

Ped Egg lábápolási tanácsok:


1. Tisztítsa meg a bőrt semleges PH értékű szappannal vagy tusfürdővel!

2. Kényeztesse magát 10-15 perces lábfürdővel, akár gyógynövényeket, például szárított körömvirágot, is tehet a vízbe, ami kellően meleg, de nem forró.

3. Szárítsa fel a vizet puha törölközővel a lábról, majd használja a Ped Egg sarokreszelőt. Reszelés közben ellenőrizze rendszeresen az eredményt. Vigyázzon arra, hogy ne használja túl erőteljesen, hiszen azzal irritációt okozhat.

4. Használja a Ped Egg bőrpuhító, bőrradírozó párnákat, hogy a bőr puha és finom legyen.

5. Krémezze be a lábát bőrnyugtató, hidratáló krémmel, ami bársonyosan simává varázsolja a lábfej bőrét.

6. Éjszakára húzzon pamut zoknit!

7. Napközben, ha teheti, hordjon papucsot és jól szellőző cipőket, hogy a ped egg lábápolóval elért eredmények tartósak legyenek.


Csak tiszta és száraz bőrön használható! Ne használja irritált, gyulladt, fertőzött bőrfelületen, illetve sebek közelében! Ne használja amennyiben a fém megrozsdásodott, vagy megsérült!


Cukorbetegek nem használhatják, ezért hatékony lábápoláshoz diabéteszeseknek a csak tompa spatulákkal ellátott Magic Touch kéz- és lábápolószettet ajánljuk.

2008. nov. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy én értettem félre, de szerintem a kérdező nem arra volt kíváncsi, hogy hogyan kell használni, hanem arra, hogy hogyan vált be nektek, szeretitek-e, vagy nem. -.-'
2008. nov. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen, ezt én is el tudtam a topshops oldalon olvasni. Arra vagyok kiváncsi,ha valaki használja ezt,hogy milyen. Tényleg jól leszedi a bőrkeményedést?
2008. nov. 25. 10:58
 6/6 anonim ***** válasza:
... nekem van, és mivel sokat kell, hogy gyalogoljak (újságkihordó vok) ezért nagyon csúnya állapotbn volt a talpam,kipróbáltam, de nem nagyon bíztam benne, mivel eddigsemmi sem segített, de ez igen. szóval mostmár tökéletes és semmi gondom nincs vele :)
2008. dec. 1. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!