Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok! Szerintetek "megéri"...

Lányok! Szerintetek "megéri" manapság természetes szépségnek lenni?

Figyelt kérdés
Hülye kérdés, de úgy értem, hogy manapság szinte minden fiúnak az tetszik ha valaki festett, agonvasalt póthajat visel, meg k*rvásan öltözködik.Stb.stb. Én eddig nem ilyen voltam, de elegem van már abból, hogy senkinek sem tetszem, ezért úgy gondolom, hogy ideje lenni változtatni a kinézetemen.Szerintetek belefogjak?
2010. júl. 28. 12:02
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)
2010. júl. 28. 14:27
 12/16 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más tetszik. Nekem mint nőnek, a 'műnők' jönnek be:D De sztem a pasik többségének jobban tetszik a természetes szépség.
2010. júl. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
sztem fogj bele de ugy h elmész vásárolni és azt veszel ami TETSZIK NEKED TETSZIK. aztán vágasd a hajad meg szinezd az kevésbé káros. szoli helyett napozz:) és egy kevés smink. igy máris feltünőbb leszel és önmagad:)
2010. júl. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Hidd el, megéri. sokkal egyedibb leszel a sok vasalthajú, póthajas, szőkített, szolis, k.rvás tucatcsaj között, ha természetes maradsz. sminkelj ízlésesen, szoldian, találd meg az egyéniségedhez illő öltözködést, kiegészítőket. amúgy is ezek a tucatcsajok csak a hozzájuk hasonló pasiknak jönnek be, a normális pasik nem őket keresik hosszabb távra.
2010. júl. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Én csak annyit mondok: ne akarj olyan lenni, mint mások! Az egy egyedi egyéniség sokkal jobb, még ha az, nem is a "szokásos" és ezzel keltesz egy kis feltűnést :))
2010. júl. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

2. vagyok.

Sztem akkor menj el vásárolni. ( ne krvás ruhákat vegyél!!! azzal semmivel sem leszel jobb.)

A hajaddal egyetértek. :) változz. de ne rossz irányba.

Szoli.. még az is jöhet, de ne legyen agyonbarnított szőke cicababa.

ha ez mind oks. És jól érzed magad, akkor gratulálok. Sikerült.:)

2010. júl. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!