Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok! Szerintetek "megéri"...

Lányok! Szerintetek "megéri" manapság természetes szépségnek lenni?

Figyelt kérdés
Hülye kérdés, de úgy értem, hogy manapság szinte minden fiúnak az tetszik ha valaki festett, agonvasalt póthajat visel, meg k*rvásan öltözködik.Stb.stb. Én eddig nem ilyen voltam, de elegem van már abból, hogy senkinek sem tetszem, ezért úgy gondolom, hogy ideje lenni változtatni a kinézetemen.Szerintetek belefogjak?
2010. júl. 28. 12:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
igen
2010. júl. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Ahogy érzed.. De sztem ne legyél tucatlány. :S

Vannak még értelmes pasik is.

Szal legyél csinos, és vonzó.. de ne "úgy"

Egyébként részletesebben miben akarsz változni??

2010. júl. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

KÖszi a válaszokat!

Hát először is azon gondolkodtam, hogy levágatom a hajam, befestetem, elkezdek szoliba járni, meg uj ruhákat venni..

2010. júl. 28. 12:07
 4/16 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy? Hány évesekkel ismerkedsz? Lehet csak az a korosztály nem értékeli még.



Egyébként, azok a pasik, akik az ilyen tipikus "műszépségeket" kedvelik maguk is olyan sablonosak.


De tudod mit? Próbáld ki! Vágasd e a hajad, fesd be, rakass fel műkörmöket, akármi. Ha jól érzed magad benne, akkor ne érdekeljen, ki mit szeret rajtad vagy mit nem. Tapasztald meg, te hogyan szeretnéd magad. Ha elégedett vagy önmagaddal sokkal jobb a kisugárzásod és nem létezik, hogy nincs olyan fiú, aki erre felfigyel.

2010. júl. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Ja és én mindig is a természetes szépség híve voltam. =)
2010. júl. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Köszi:) 17 éves vagyok.
2010. júl. 28. 12:20
 7/16 anonim ***** válasza:

hát sminkelhetsz úgy is, hogy természetes hatást érj el

amúgy a fiúk nem terveznek hosszú távra, szóval ezért szeretik az ilyen lányokat

2010. júl. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

És is úgymond természetes szépség vagyok:P

Szóval nem pingálom magam agyon csak kicsit kiemelem a vonásaimat és nem is öltözködöm qrvásan és én bejövök a fiúknak.

2010. júl. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Szia! Én azt tanácsolom, hogy semmikép ne legyél olyan mint a töbii,persze hordj divatos göncöket stb-it..De ne legyél ugyanolyan..Tapasztalatbol mondom..ugyanis igaz nekem szőke hajam van enyhén cicababás..de eredeti..és nagyon sok bókot kapok,mert nemvagyok ugyanolyan mint a töbii...Az én sulimba a legtöbb lánynak szinte citromsárga feje van.xDD annyit festették a hajukat.;) sminkelhetsz is,énis azt teszem,de ugy hogy az még nem durva..:D
2010. júl. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Nem tudom, miért a nőket kérdezed ilyen témában.

Én nem szeretem a festett, vasalt hajat (na jó, van akinek jól áll) a műköröm, alapozóval telimázolt arc, szolizott bőr

kimondottan hányadék, de te tudod.

veled egy idős f

2010. júl. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!