Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szőrös a hasam most mit tegyek...

Szőrös a hasam most mit tegyek. áááhh?

Figyelt kérdés

Az van h hát nekem elég szőrös a hasam a púpom alól ilyen csíkban jön.Na de én nem akarom leborotválni.....van nekem szőrtelenítő krémem.Vgy van valakinek más ötlete esetleg?HOlnap strandra megyek és hát  nem akarom h úgy lássanak.

13-l


2010. júl. 26. 21:42
 1/8 anonim ***** válasza:
nekem is olyan, de nagy ívben lesz.arom. nem olyan egetrengető dolog, hacsak nem olyan, mint egy pasié :D
2010. júl. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
deolyan csikban jon lefele
2010. júl. 26. 21:46
 3/8 anonim válasza:

Üdv a klubban!:-(

én borotválom, mert semmilyen más módszer nem jött be! de sztem, ha most szeded le a szőrt először, és van is otthon krémed, csináld azzal!


és sok sikert a strandoláshoz!! barnulj le jól, akkor nem annyira feltűnőek a különböző bőrhibák és szőrhibák! küldök jó időt!:-)

2010. júl. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ah detto.Én borotválom.:/
2010. júl. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
felpontoytalak köszi...csak ay abaj h nem megyek nincs még egy olyen szerensyétlen szörös gyerek min t én
2010. júl. 26. 22:42
 6/8 anonim ***** válasza:

Jajj,13 éves vagy,hormon változások vannak tini korban,ez el fog múlni..esetleg vegyél fel egyrészes fürdőrucit,vannak abból is csinik.Majd nem lesz ez..nekem is olyan volt,most 18 évesen már nem szőrös a hasam. :)

18L

2010. júl. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
szőkítsd ki. még ez a leghumánusabb megoldás
2010. júl. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm...:  )
2010. júl. 27. 14:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!