Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Segítség. Szőrös a hasam. Mit...

Segítség. Szőrös a hasam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Régebben még olyan 12 éves lehettem elkezdtem brorotválni a hasam. akkor úgy gondoltam,hogy nagyon szőrős,de lehet hogy csak pihés volt,de már nem emlékszem. Mondjuk elég erős a szőrzetem.nagyon megbántam.de a lényeg,hogy borotválom max 1 héten egyszer,de nem tudom rendesen leszedni a szőrt.valahogy vissza lehet esetleg hozni a pihéket?xD:S

de az is lehet,hogy hormonzavarom van,ugyanis olvastam erről és majdnem minden lehetséges tünetem megvan!akkor lehet ezen segíteni valamilyen gyógyszerrel? segítsetek,mert kétségbe vagyok esve:(

19/L


2010. márc. 12. 15:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát, szerintem menj el orvoshoz, mert lehet tényleg az a probléma. A szőrt meg szerintem szedd le gyantával, tovább is tart, meg szerintem simán ki lehet bírni. :)

17/L

2010. márc. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha valóban úgy gondolod, hogy hormonzavarod lehet, akkor menj el orvoshoz. Itt nem fogunk tudni neked diagnózist felállatani, gyógyszert meg főleg nem fog senki ajánlani.

Amúgy meg inkább gyantázd, ha már úgy érzed, hogy feltétlenül szedned kell a hasadról a szőrt vagy epiláld.

2010. márc. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Elég rossz lépés volt, hogy leborotváltad.

Hormonzavart meg tényleg csak orvos tudja megállapítani, keresd fel!

2010. márc. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
31%
Na és akkor mi van?Az én hasam is szőrös.Próbáld meg lazábban felfogni a dolgot.(35F)
2010. márc. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
de te pasi vagy..
2010. márc. 12. 15:30
 6/15 anonim ***** válasza:
92%
Az én barátnőmnek is szőrös a hasa és nagyon zavarta.Volt vizsgálaton,de mindent rendben találtak,azt mondták ilyen alkat.Aztán rádöbbent,hogy ez engem egyáltalán nem zavar és így már sokkal lazábban áll hozzá.
2010. márc. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
83%

Először endokrinológus. Ott valószínűleg megállapítják, hogy semmilyen rendellenességed nincs, és hazaküldenek azzal, hogy gyere vissza, ha felborul a menzeszed.

Aztán menj el nőgyógyászhoz, meséld el a panaszaid, ő pedig valószínűleg felír majd egy fogamzásgátlót, amitől jobb lesz a helyzet.

Addig pedig gyanta..

2010. márc. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
gyantázd le.
2010. márc. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
nekem kicsit szőrös, de sajna barna vagyok ezért látszik xD ezért szőkítem néha:) (csak nyáron) xd
2010. márc. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is szőrős, gyantázom! Hidd el nagyon jó, mert a gyanta alapból ritkitja is! Próbáld ki:)
2010. márc. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!