Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Segítség. Szőrös a hasam. Mit...

Segítség. Szőrös a hasam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Régebben még olyan 12 éves lehettem elkezdtem brorotválni a hasam. akkor úgy gondoltam,hogy nagyon szőrős,de lehet hogy csak pihés volt,de már nem emlékszem. Mondjuk elég erős a szőrzetem.nagyon megbántam.de a lényeg,hogy borotválom max 1 héten egyszer,de nem tudom rendesen leszedni a szőrt.valahogy vissza lehet esetleg hozni a pihéket?xD:S

de az is lehet,hogy hormonzavarom van,ugyanis olvastam erről és majdnem minden lehetséges tünetem megvan!akkor lehet ezen segíteni valamilyen gyógyszerrel? segítsetek,mert kétségbe vagyok esve:(

19/L


2010. márc. 12. 15:03
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat:) .amugy a menzeszem is rendszertelenül jön meg..ugyh ebből nögyógyász lesz,de olyan cikinek érzem :$
2010. márc. 12. 15:59
 12/15 anonim ***** válasza:
lézeres kezeléssel végérvényesen ki lehet nyírni őket.
2010. márc. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Van egy újfajta módszer a végleges szőrtelenítés! Igaz kicsit drága, de nagyon hatásos! Lézeresen vagy IPL villanófényes módszerrel csinálják, és 5-7 évig teljesen megszűnik a szőr növekedése az adott területen! Pontpsan nem tidom mennyibe kerül, de ha beírod google-ba, kiírja!
2010. márc. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
0%
Nekem szőrös a kezem,a pucám,a lábam,és most kezd szőrösödni,a hasam,meg a hónaljam,de még nem látszik.14 éves vok.Fiu
2010. márc. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

énis pont így jártam mint te. fiatalkoromban szőrösnek gondoltam, leborotváltam, mostanra meg tök szőrös lett, pedig azelőtt csak pihés volt:S

nekemis rendszertelen volt a ciklusom, de sosem volt semmi bajom, se hormonzavarom, se semmim.

ha nem borotváltam volna le a pihéket, mostanra tök normális hasam lenne:S

énis szőrösebb típus vagyok, vastag és erős a szőrzetem más helyeken, de nincsen hormonzavarom, a gének a hibásak.

visszahozni sajnos nemlehet a pihéket, próbálkozhatsz gyantázással, attól elvileg ritkul

2010. márc. 12. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!