Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek szőrös a hasam?...

Szerintetek szőrös a hasam? Csináljak vele valamit? (kép)

Figyelt kérdés

[link]


Ha közelről nézem, nagyok sok pihét látok a köldököm alatt és fölött, így nem igazán merek strandra menni. Próbáljam meg gyantázni vagy epilálni, vagy annyira nem vészes?


2010. jún. 11. 18:49
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyáltalán nem vészes, nem látszik szőrösnek, én kimennék így a helyedben.
2010. jún. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
jaj, nehogy legyantázd, vagy esetleg epiláld a pocakod, mert egyáltalán nem látszik, hogy lenne ott szőr, pihe stb. próbálj vele megbarátkozni, mert egyáltalán nem vészes, sőt. :)
2010. jún. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Esetleg, ha napon fényképeznéd, de amúgy semmi nem látszik a képen neked nem gyanús???? Mindenkinek szőrös a hasa amúgy.. -.- -.-
2010. jún. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Teljesen rendben vagy.
2010. jún. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
50%

Az ilyenektől mint a kérdező ki vagyok .Teljesen tisztában van avval,hogy nem olyan szőrős a hasa(ha az lenne akkor nem csípő nadrágot,és nem ilyen topokat hordana)de kell neki a dicséret hiszen ez élteti.

Egyébként ha kinagyítom a képet bizony látni,hogy szőrős,de ez még bőven elmegy...(és ezt te is tudod)

De ha neked nem tetszik akkor epilálj,vagy amit akarsz..

2010. jún. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Soha az életben nem mennék ki így az utcára. A fürdőruhafelsőm van rajtam és egy csípőig letolt nadrág, hogy látszódjon a hasam. És ha te is mondod, hogy látod a szőrt, akkor mégiscsak megérted, miért nem vagyok teljesen biztos a dolgomban, nem?


A többieknek köszönöm, hogy írtak! Ahogy az előbbi válaszoló volt kedves felhívni rá a figyelmet, a probléma nagyítva látszik igazán.

2010. jún. 11. 19:12
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem az. Bár nekem szőrös és én epilálom mert attól állítólag nem erősödik. Szerintem egyáltalán nem látszik, de ha te le akarod szedni akkor lehetőleg ne borotvát használj.
2010. jún. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mert amúgy hasat soktak szőrteleníteni?:-o
2010. jún. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
21/F, minden rendben van
2010. jún. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Hát te nem vagy normális.


Ha nem most epiláltam volna le a hasam megmutatnám az enyémet.


Nekem fekete színű, erős szőrökből álló összefüggő csík van a köldököm alatt. És csaj vagyok.


Hallod, pasikat szégyenbe hozom :D

Az ok, hogy én szőrtelenítem (bár engem nem zavar), de te???


A tied lóf. már ne haragudj. SEmmi probléma nincs vele a semmi miatt aggódsz!!!

2010. jún. 12. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!