Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » . Ismersz olyan embert,...

. Ismersz olyan embert, akinek nagy szőrös anyajegye (i) vannak?

Figyelt kérdés

Kislányom 6 hónapos és születésétől rajta van 3 db elég nagy tisztaszőr anyajegyek. Most kezd sötétedni a színük.

Voltunk többfelé bőrgyógyászaton, mindenki azt mondta, hogy várjunk, de én le szeretném szedetni, nem szeretném, ha elrákosodna.

Testéhez képest elég nagy, darabonként 3-3cm:(


2011. aug. 25. 12:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
26%
Nem, viszont tegnap az Aquaparkban fél óráig előttem állt sorban egy ilyen férfi és leakartam lőni
2011. aug. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Én ismerek! Egy 40 körüli csaj, és az arcán van egy ilyen! fekete szőrből áll a kb 4 cm-es hosszúkás anyajegy!
2011. aug. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Igen, páromnak az arcán meg a nyakán van egy-egy, kb. borsszem méretű. (Nem olyan kerek, lapos, csak akkora.)

Mostanában fogja őket leszedetni.


Szerintem azért ajánlották neked, hogy várj még, mert ahogy írtad, a testéhez képest elég nagyok. Sokkal egyszerűbb nem most, hanem kb. egy-, másfél éves korában eltávolítani ezeket, hiszen a testéhez képest, ami nő, kisebbek lesznek, nem lesz semmiféle kockázat.

Türelem.

Ha odafigyelsz, hogy ne piruljon meg a napon, semmi baja nem lesz. Le is fogják szedni.

2011. aug. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Azt mondták, hogy a testével együtt nő:( és jelenleg nemigen van nyaka, így pont egész nap irritációnak van kitéve és fél év alatt sötétedett is.

A mellkasa közepén kezdődik és a válláig húzódik.

Nem szeretném, ha elrákosodna vagy csúfolnák.


[link]


már ilyen messziről is látszik, hogy színesedik:(

2011. aug. 25. 13:36
 5/16 anonim ***** válasza:
hű. pedig csak le kéne kapatni.
2011. aug. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

És 3 ilyen van rajta a válláig.

Ha fekszik az álla irritálja.

Szerintetek menjünk tovább és ragaszkodjunk, hogy MOST szedjék le?????

A bal karja vastagabb, mint a jobb-azt sem tudták egyértelműen diagnosztizálni, hogy miért.

Annyira félek, hogy nehogy valami nagy baja legyen!!!!!

2011. aug. 25. 13:58
 7/16 anonim ***** válasza:

hát én vaksi vagyok, nem látom. :S


először szövettan kéne, a műtéttel én is várnék egy kicsit még, ha tényleg olyan nagy, a heg csak húzódna, és nemtudom,hogy egy ilyen műtét mennyire kockázatmentes egy ilyen kicsinek.

2011. aug. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
A mellkasánál (csak fekve van az állánál), ahol a ruhája középen van-a kék virágnál, felnagyítva látszik jól. A többit a ruha takarja.
2011. aug. 25. 14:03
 9/16 A kérdező kommentje:

Így nézett ki 4 hónappal ezelőtt, most ez sötétebb lett és a szőrök is befeketedtek:(


[link]

2011. aug. 25. 14:06
 10/16 anonim ***** válasza:

Én se látok semmit..:D:D Én valami ilyenre gondoltam a kérdésed alapján:

[link]

2011. aug. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!