Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szőrös a hasam és most már...

Szőrös a hasam és most már nem tudom mit csináljak?

Figyelt kérdés

Sziasztok 14 éves lány vagyok és szőrös a hasam először leborotváltam megijedtem mert erősödött most pedig inkább elkezdtem epilálni de nagyon fájt és nagyon ilyen szörbenövéseim lettek szerintetetek mitcsináljak epiláljam tovább és valamivel kenjem utána?

Váaszotokat köszönöm.


2011. jún. 20. 00:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Mindenkinek szőrös a hasa minimálisan, az normális, és azzal senki sem törődik. Ha neked tényleg látszik, sötétek a szőrszálak, akkor szerintem szőrtelenítő krémet használj, mert attól nem lesz szőrtüsződ. Epilálni is csak hoszabb szőrt lehet.
2011. jún. 20. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Semmiképp ne borotvál,és ne használj szőrtelenítő krémet se,az is kb.annyit ér mint a borotva!Szerintem ha már elkezdted szőrteleníteni,akkor epiláld mindenképp,ilyenkor nyáron az a legcélszerűbb,mert az epilátor már kiszedi a pár mm-s szőröket is.Epilálás után ne kend be semmivel se.Radírozd mindig alaposan át a tested,így megelőzöd a szőrbenövéseket.Aztán majd télen hagyod megnőni hosszabbra,és akkor le tudod gyantázni:)

Ne aggódj,sok nőnek szőrös a hasa,nekem is,én is epilálom:)

2011. jún. 20. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ahogy az első mondja mindenkinek szőrös valamennyire,ha neked erős és sötét,akkor inkább szőkítés a megoldás.Kozmetikus megcsinálja és akkor nincsen többet gondod vele és nem is fáj.
2011. jún. 20. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tényleg ki kellene szőkíttetned, az fájdalommentes, és sokáig tart. Semmiképp ne borotváld!
2011. jún. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
mindenkinek köszönöm a válaszokat:)
2011. jún. 20. 11:54
 6/7 anonim ***** válasza:
Epiláld,nekem is szőrös,de nem csíkban,hanem az egész hasam(még a mellem is),én epilálom,eleinte fájdalmas,de megszokod 1idő után.
2011. jún. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szedd ki szemöldökcsipesszel. Ha ez is fáj, jegeld le előtte. :D
2011. jún. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!