Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Sokan lenézik és kevesebb...

Sokan lenézik és kevesebb értékűnek tartják a kövér embereket?

Figyelt kérdés

Egy ezelőtti kérdés kapcsán merült ez fel bennem.

Múltkor a tévé is foglalkozott azzal, hogy a túlsúlyosak nehezebben érvényesülnek akár egy állásinterjún, vagy egy hétköznapi szituációban.


2010. júl. 15. 14:40
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
0%
a csontoskák akiknek kinn a bordájuk,biztos egésszégesebbek,megrögzötten számolják a kalóriákat,nincs semmi mellük,folyton sírnak hogy 36 kilosak,nemférnek bele a 32 gyerek mértetű ruhákba,na ezek se jobbak ám.
2010. júl. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
Már kicsi korba mossák a gyerek agyát barbibabával,persze h testkomplexusos tini majd késöbb lelkibeteg jojozó felnőtt lesz.
2010. júl. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:

Inkább vagyok csontoska, mint zsírtenger..Legalább annyit eszek amennyit akarok, és a barátomnak nem kell állandóan azt hallgatnia, hogy Kövér vagyok?Jaj, most fogyozom!oh, ez hizlal?

Örülök, hogy ilyen szerencsés vagyok, hogy vékony lehetek!:)

2010. júl. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:

Moderátor:

Ha valaki egy vékony nőt egy SÚLYOS BETEGSÉGGEL illet (lásd anorexia), az miért nem ordenáré vagy tiszteletlen?

Csak ennél a kérdésnél, minimum 10 a vékony nőkre magalázó válasz van!Egy kicsit tisztességesebb munkavégzést!

2010. júl. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
48%
A vékony nők folyton lealázzák a kövérebb nőket,mintha többek lennének lehet külsőleg többek a felszínen,de belső tulajdonság a legfontosabb szerintem nem a vékonyság v kövérség a kisugárzás,ha mosolyogsz,ha elfogadod magad más is elofgad,ha utlod magad negatív vagy mások se fognak szeretni.
2010. júl. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:

Már milliószor jeleztem, mégsem történik semmi..erről ennyit..

Egyébként meg jogomban áll tisztességesezni, ha ugy érzem valami igazságtalan.

2010. júl. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
a kövér nőkre is lrkezik megslázo válasz azér nem reklámal,senki,zsírtenger az nem megalázo?
2010. júl. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 A kérdező kommentje:

Bánom már, hogy feltettem ezt a kérdést. Nem veszekedésre számítottam. A normális válaszadóknak köszönöm, hogy írtak nekem választ.

A kérdést lezártnak tekintem.

2010. júl. 16. 14:55
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!