Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Sokan lenézik és kevesebb...

Sokan lenézik és kevesebb értékűnek tartják a kövér embereket?

Figyelt kérdés

Egy ezelőtti kérdés kapcsán merült ez fel bennem.

Múltkor a tévé is foglalkozott azzal, hogy a túlsúlyosak nehezebben érvényesülnek akár egy állásinterjún, vagy egy hétköznapi szituációban.


2010. júl. 15. 14:40
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
57%
Iegn,ez sajnos szerintem is így van:S
2010. júl. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
86%
Csúf világban élünk:( Sajnos így van.tesóm nak van egy kövér bnője, és ő azt mondta, hogy emiatt nehezebben talál munkát. :( Én úgy sajnálom az ilyeneket, nem értem miért nem lehet mindenki egyenlő?Elszomorító a helyzet manapság.:(
2010. júl. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
63%
Ez így van és valamilyen szinten igazuk is van hiszen mennyi mindenben korlátozza a túlsúly? Főleg az egészségében. Az ilyen embereknek a saját lérdekükből kellene lefogyni.
2010. júl. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
67%
Mindenképpen.Sajnos.Mondjuk én nem.Nem ez alapján ítélek meg embereket.
2010. júl. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
78%
nem nézem le őket, de nem értem meg. most azokról beszélek akiken legalább 20-30 kiló van. (nem azokról akiken van egy kis felesleg) mert igenis tehet róla az illető,hogy ilyen (betegség miatt elenyésző százalék hízik meg ennyire) és el tudom képzelni hogy állásinterjún ez sok esetben hátrányt jelent.
2010. júl. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
53%
14:46 a kettő nem függ össze.Attól még ugyanolyan értékű emberek.
2010. júl. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
87%

Nem nézem le, és számomra ő nem kevesebb értékű, mert kövér.

De ha nem betegség miatt kövér, hanem mert elhanyagolja magát, édességet zabál stb., akkor vessen magára, hogy nem tud érvényesülni...

2010. júl. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
57%
nekem is van kövér bnőm,tökéletes lett volna a munkará helyette egy agyon szőkített gebét vettek föl aki még a lábát is szét tette,azóta csak panasz van,rá.Csúf világ van igen ahol nők többsége a tesből él és nem a tudásából sajnos.A tudást leszarják.
2010. júl. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
82%

Igen így van. Nekem például már nagyon elegem van azokból akik elmondják, hogy ők már mindent próbáltak, de sehogy sem sikerül lefogyniuk. Pff. A legtöbb ilyen kövér ember nem eszik egy hétig, aztán meg telezabálja magát minden féle szeméttel, közben meg fel nem kellne a tévé elől és dolgozni is kocsival jár, nehogy meg kelljen mozdulni. :( Teljes életforma váltás kell, nem pár hét a legújabb fogyókúrás őrületből.


Igen, az életben kitartás, erős jellem, magabiztosság és önfegyelem szükséges, ami az elhízott emberek többségében nincs meg. Talán ezért kerülnek hátrányosabb helyzetbe.

2010. júl. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
78%
az ha valaki a túlsúlya miatt nehezen kap munkát, nem egyenlő azzal, hogy lenézik őt és kevesebbre tartják! csak a munkaadók szívesebben vesznek fel olyan embert, akin látszik, hogy egészséges, fitt, nem hátráltatja a munkájában a testsúlya, nagyobb valószínűséggel nincsenek egészségügyi problémái a testsúlyából adódóan, és így jobban megéri a cégnek!
2010. júl. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!