Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Sokan lenézik és kevesebb...

Sokan lenézik és kevesebb értékűnek tartják a kövér embereket?

Figyelt kérdés

Egy ezelőtti kérdés kapcsán merült ez fel bennem.

Múltkor a tévé is foglalkozott azzal, hogy a túlsúlyosak nehezebben érvényesülnek akár egy állásinterjún, vagy egy hétköznapi szituációban.


2010. júl. 15. 14:40
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
100%

15:08. Pont ez írtam az előbb. "halálra éheztetem magam" és kíváncsi lennék arra a nagyon megerőltető 1 hónapig tartó fogyókúrára. A legnagyobb baj, hogy még fogyokúrázni sem kell, csak egészségesen étkezni és egy kicsit többet mozogni, mint a szerevezet megszokott.


Ajánlanék minden kövér, elhízott vagy csak kis súlyproblémával kürdő ember figyelmébe egy műsort, a viasaton szokott lenni a "mutasd a tányérod". Csak 1 rész nézzetek meg belőle...


Még annyit, hogy ha valaki nem dagadt, az nem egyből gebe vagy műnő és nem egyből bäszätja meg magát a fél céggel. Ez nem előítélet? Nekem is volt túlsúlyom pár kiló, most sem vagyok gebe, pont annyi vagyok ami a magasságomhoz kell, és odafigyelek arra, hogy mit eszem, és minden nap mozgok, sétálok.


Még annyit, ha valakinek a szervezete nem tudja lebontani a cukrot és a szénhidrátot, akkor nem azt mondanám, hogy el van könyvelve, hogy ő betegség miatt kövér, hanem olyan étrendre kellene átálni mint egy cukrosnak. Teljesen kiiktatni a culrok és minimális szénhidrátot enni, ami nem egyenlő a koplalással.

2010. júl. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
77%
Hát ez vicc:D Szóval műnő vagyok, mert nem vagyok kövér, és igenis teszek az alakért! Műnő vagyok, mert eljárok futni, mert a boltban a csoki helyett inkább a gyümölcsöt veszem meg, mert mondjuk az egy megállót inkább lesétálom, mint buszozzak. Én azt mondom, hogy igenis, ha valaki elégedetlen a súlyával, fogyjon le, ha viszont nem akar, akkor viselje a következményeit!
2010. júl. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
Bnőm betegség miatt kövér,és koplal,mégse fogy,én zabálok,mégse tudok hízni,te szerencsés vagy,nem minden vékony magára adő nő műnő én se vagyok pedig hozzádhasonlóan élek, de az átlag magyarnő,az felszines ostabenko,és tisztában v h a tesével hamarabb előrébb jut mint a tudásával,nézz körül az Eltén hogy érvényesülnek a hölgyek,meg h miből van nekik tandíjra pénzük,csak ez tabu.
2010. júl. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
100%
Tavaly itt volt ismerősőm külföldi,és a metrón megjegyezte h náluk mennyi prosti van,pedig csak munkába (titkárnő,eladó,stb) mentek a hölgyek:SCsak nálunk szokán fényes délbe ribinek öltözni a munkahelyre.:S
2010. júl. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
de csak ilyet vesznek föl munkára,tapasztalat,tesztet is csináltam egyszer pedig van melóm,csak kisrélet vlt,h mennyire fekszines ország lettünk,elmentem két interjura,előszőr egyszerűen öltöztem fel,elküldtek,kidobtam magamból mindent kelettem volna.Szánalmas.
2010. júl. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
48%
a mai modern világban nem érvényesülsz, ha nem vagy életre kelt prostibarbiebaba... engem is kinéztek, kövér disznó vagyok 2 kiló plusszért, amit már hosszú ideje nem tudok leadni... pedig a napi adagom nem éppen napi kajaadag x'D Félnapi? esetleg. és minimális a kalóriabevitelem, 1200 fölé szinte sose megyek. és tornázok is. És máris nullát érő senki vagyok. Szerintem bunkóság, mert egyátalán nem vagyok kövér. De ha valaki az is, csak a külső alapján ítélni... szánalmas világ.
2010. júl. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ha valaki fiatal és nem betegsége miatt elhízott az valamilyen szinten igénytelenséget vagy lustaságot fejez ki. Nem azt mondom, hogy az anorexiás csontsovány alkat a nyerő, de egy egészséges normál testalkatot azért nem lehetetlen elérni
2010. júl. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
azért 100-ból hány ember kövér betegség miatt? szerintem nem sok. és ezzel mindig lehet takarózni. én voltam túlsúlyos tudom milyen azon az oldalon lenni. de tettem érte ,hogy ne legyek kövér. most majdhogynem túl vékony vagyok. amióta lefogytam mindenhonnan csak pozitív visszajelzést kaptam, munkaszerzés szempontjából is előnyösebb egy kellemes külsejű ember. akár tetszik akár nem ilyen a világ.
2010. júl. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
89%

És ha egy kövér nő ad magára ,szép de elvan hízva?azzal mi van?

Szerintem csak itt m.o.-n van ilyen, külföldön is persze, de ott biztos nem ennyire mint itt.

hülye agymosott ország ez.

2010. júl. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
69%

Kövér nő ad magára? Erre csak annyit tudok mondani, hogy hányok az olyan nőktől akik plussz 30 kilót hordoznak magukkal és közben 10 centis műköröm van nekik feltakva, meg kirakják a hájmellüket, felveszik a szúk ruhákat amiben olyanok mint a kötözött sonka és azt hiszik maguról, hogy jó nők.


Ha ad magára akkor vegye le a műkörmöket és menjen el sportolni, meg tegye le a csokit, nasit. Tisztelet a kivételnek.

2010. júl. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!