Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nektek bejön Alexandra Daddari...

Nektek bejön Alexandra Daddario? Ha igen, akkor a mellei miatt? Mindenkinek bejönnek az ilyen vékony, nagymellű lányok?

Figyelt kérdés

Félek, hogy minden férfi számára a hozzá hasonló külsejű nők a legtökéletesebbek, arcra is. Női szemmel is szép, de ha a férfiak véleményét nem venném figyelembe, magamtól nem lennék rá irigy, mert annyira nem tetszik. Nekem nem tetszenek a nagy mellek, a szemei meg ijesztőek.

Amúgy meg lehet hogy úgy manipulál a melleivel, mint pl Emily Ratajkowski. Róla is van egy kép, ahol látszik, hogy "teardrop implants" van neki berakatva (nem tudom hogy mondják magyarul szépen, könnycsepp alakú implantátum-ilyesmi), közben meg mindenki azt hiszi, igaziak. De az alatt a kép alatt sokan írták a kommentekben, hogy meglepődtek, hogy műmelle van.

Nekem amúgy közepesnél kicsit kisebb mellem van, és van derekam meg seggem, szóval nem vagyok tök vékony sem és nagy mellem sincs. Csak utálom, hogy minden férfinak a nagy mellektől áll, ezek szerint.



2019. szept. 15. 16:36
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én is férfi vagyok és én is úgy találom, hogy Alexandra egy nagyon szép nő. Engem is ami nagyon megfog benne az az, hogy gyönyörű az arca főleg a nagy kék szemei! Az egyszerűen megbabonázó! És bár én pl inkább a nagyobb kebleket preferálom, de Alexandra kis mellekkel is egy gyönyörű nő lenne, de azért jobban áll neki ez a méret és fontos, hogy neki valódiak! Szóval mindent egybevetve számomra ő egy nagyon szép nő nem csak a nagy keblei miatt, de azért ő ennél jóval több mert mellette nagyon is tehetséges mint színésznő!
2021. aug. 14. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
0%

Valóban szép nő. De èn jobban szeretem a kis(ebb)mellü kreol lányokat.

Pl:Selena Gomez.

2021. aug. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
szép csaj függetlenül a melleitöl.
2021. aug. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!