Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nektek bejön Alexandra Daddari...

Nektek bejön Alexandra Daddario? Ha igen, akkor a mellei miatt? Mindenkinek bejönnek az ilyen vékony, nagymellű lányok?

Figyelt kérdés

Félek, hogy minden férfi számára a hozzá hasonló külsejű nők a legtökéletesebbek, arcra is. Női szemmel is szép, de ha a férfiak véleményét nem venném figyelembe, magamtól nem lennék rá irigy, mert annyira nem tetszik. Nekem nem tetszenek a nagy mellek, a szemei meg ijesztőek.

Amúgy meg lehet hogy úgy manipulál a melleivel, mint pl Emily Ratajkowski. Róla is van egy kép, ahol látszik, hogy "teardrop implants" van neki berakatva (nem tudom hogy mondják magyarul szépen, könnycsepp alakú implantátum-ilyesmi), közben meg mindenki azt hiszi, igaziak. De az alatt a kép alatt sokan írták a kommentekben, hogy meglepődtek, hogy műmelle van.

Nekem amúgy közepesnél kicsit kisebb mellem van, és van derekam meg seggem, szóval nem vagyok tök vékony sem és nagy mellem sincs. Csak utálom, hogy minden férfinak a nagy mellektől áll, ezek szerint.



2019. szept. 15. 16:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%
Tudsz Alexandráról képet linkelni, amin a mellének a mérete látszik?
2019. szept. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
2019. szept. 15. 16:51
 3/13 A kérdező kommentje:
Ezt meg lehet nyitni? Ezen az oldalon eléggé látszik.
2019. szept. 15. 16:52
 4/13 anonim ***** válasza:
44%

bár én nő vagyok de egyáltalán nem tartom szépnek, túl alacsony a homloka, az orra nagy, az álla is nagy, számomra is ijesztő a szeme és az sem segít hogy a szemöldöke vonala ilyen alacsony elől vagy hogy mondjam:D a teste szép ja.


de amugy pl emilynél pont azt néztem mostanában h régen úgy adták elő mintha hatalmas mellei lennének közben meg nem is vagy kivetette én nem értem


[link]

[link]

[link]


amugy szerintem ő szép de neki is nagy az orra de ez az én egyéni izlésem h kisebb legyen:D

2019. szept. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

hát az orrom sajnos nekem sem kicsi :D szerintem amúgy mindkettő szép, különleges arcuk van, Alexandráé is, a szemszíne is. Meg szép az hogy sötét haja van és kék szeme. De nincsenek lágy vonásaik, nem tudom, annyira nem hú de szépek szerintem, arcra.


Emilynek szerintem photoshoppolva vannak a képei, annak megfelelően, hogy éppen mire akarják helyezni a fókuszt az adott képen.


[link]


ez az a kép, ahova írogatták azt az implantátumos dolgot. De tökmindegy, ennek a nőnek ígyis-úgyis erőteljes erotikus kisugárzása van. A felső ajka szerintem fel van töltve.


De mindkét nőnek az összes szerepe a melleikről szól és tök idegesítő...amúgy pocsék színésznők szerintem

2019. szept. 15. 23:12
 6/13 anonim ***** válasza:
90%

hát ja szépek de semmi extra, ezen a fekvős képen kifejezettem csúnya az implantátum forma de igen tuti fel van töltve a szája:D

amugy emilyt csak a gone girlbe láttam és ja csak az maradt meg mikor levetkőzik:DD alexandrát a san andreasban de ott meg visszafogott volt

2019. szept. 15. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
10%

Amikor vigyorog, akkor nagyon ronda; meg ha kihúzza a szemeit tussal, akkor ijesztő lesz tőle a tekintete.

Egyébként vannak olyan szögek, ahonnan nézve kifejezetten gyönyörű, azokra a szögekre gondolok, ahonnan nem látszódik, hogy picikét nagy az orra. De egyébként a nagyorros fotókon se csúnya egyébként, csak amikor vigyorog. Szóval alapvetően szépnek találom. Mondjuk én lány vagyok, és hetero.

2019. szept. 15. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
9%

Nekem személy szerint egyáltalán nem tetszik sem Emily sem és Alexandra sem jön be.

Emilynek szép aza arca, alkata is megvan, de valahogy az orra és a homloka túl nagy=> ijesztő (de csak egy picit)

Alexandrának a szemei és az egész arca ijesztő + a mellei nekem nem nagyon jönnek be.


Akárhogy nézem őket, ha férfi lennék, szerintem akkor sem jönnének be.

2019. szept. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy ijesztő, nagyon szép szemei vannak. Engem arcra pl sokkal jobban megfogott mint a melle.
2019. nov. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
80%
Hát én kismell párti vagyok, de Alexandra gyönyörű, akárhogy is nézem. És nem, ő nem a mellével manipulál, hanem a szemével. :D Bár dögös teste van, eszembe se jut néha azt néznem a gyönyörű kék szemei mellett.
2020. aug. 13. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!