Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Itt kb minden srác ellenzi a...

Itt kb minden srác ellenzi a mesterséges dolgokat egy nőn, de a valóságban miért van ez másképp?

Figyelt kérdés

Nagyon régóta olvasom ezt az oldalt, és lányok rendszeresen feltesznek olyan kérdéseket hogy " fiúknak bejön az ilyen olyan piercing, latex cicanaci,plasztikázott mell, sötétlila körömlakk, tetoválás, platina haj", és még sorolhatnám..

És ezekre mindig egyöntetű a válasz, amikből egyértelműen az derül ki h a pasik ezeket nem bírják, hanem inkább azt szeretik ha egy lány minél természetesebb. A való életben viszont mindig ezek a ribis/extrém/divatos stb lányok érvényesülnek, tuti őket szedik föl előbb, és soknak komoly kapcsolata is van szal nem csak 1 éjszakás kaland... Akkor ez hogyvan, mert a természetes visszafogott lányok ilyenkor háttérbe szorulnak, és "szürke egér" szerepük van:D


2010. júl. 14. 17:18
 1/8 anonim ***** válasza:
ez kérlek ugy van, hogy marha feltűnőek, és az a hit kapcsolodik hozzájuk hogy könnyebb őket felszedni. ezzel nem feltétlen értek egyet, de mindegy. szval a lényeg h feltűnőek, őket szúrják ki, de egy hosszutávu komoly kapcsoaltban a pasik nem szeretik, mert később feleslegesnek látják ezeket a mesterséges dolgokat, hiszen akkor mr szeretik a nőt annyira, hogy nem számítanak ezek a külsőségek.
2010. júl. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az olyan lányok jönnek be igazán a fiúknak, akik külsőleg vonzóak, szépek, mindig csinosak, feltűnőek, lehet velük villogni... A belső tulajdonságok is sokat nyomnak a latban és a közhiedelemmel ellentétben a cicababának tűnő lányok nagy része okos, intelligens, humoros, jó beszélgetőpartner stb.

Ezt onnan tudom, hogy én is úgy nézek ki :)), meg még egy csomó ismerősöm van, aki plázacica, amellett meg rengeteg belső értéke van.

Ez pont úgy működik, mint az átlagosabb lányoknál: vannak okosak, buták és sorolhatnám.


19L

2010. júl. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Remélem ezt nem gondoltad komolyan, hogy a cicababák nagy része intelligens stb. :S Mondjuk én még 1 intelligens cicababával sem találkoztam, és valahogy az egyetemen sem látom nyüzsögni a cicababákat, csak a normális embereket....:P

Egyébként a válasz a kérdésre valószínűleg az, hogy az ilyen kérdésekre nagyrészt nem tucorgós divatmániás vasalthajú fiúkák válaszolgatnak, hanem normális emberek, akik valóban a természetes lányokat részesítik előnyben. Ha egy discoban végeznél felmérést nyilván pont az ellenkező vélemény lenne többségben.

2010. júl. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Középső :)) vagyok.

Ahogy gondolod...de a lényeg, hogy végeztem ebben az évben az általánossal, nekem volt az évfolyamunkban a legmagasabb médiám, az érettségi eredményemről szintén ez mondható el.

A többi átlagos, természetes lány sehol sem volt a jegyekkel kapcsolatban, pedig ők voltak a szájhősök egész évben. Nekem kellett eltűrni, hogy "húúú mekkora r.banc vagy" meg stb...persze soha nem reagáltam le. :p

2010. júl. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
vannak plázacicába okosak is meg vannak buták is nagy többségbe buták vannak mert ugy gondolják az emberek h nincs saját egyéniségük olyanok mint a futozalagon gyártott barbibabák
2010. júl. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Cicababa vs. normális ember???Miért a cicababák mik?A magyar emberek többsége nagyon el van tévelyedve.Szóval aki csinos és elvégeztetett magán egy-két szépészeti műtét,esetleg még tetoválása van és netalántán vékonyka hangja,az már nem lehet normális ember.Gratulálok!Én azt nem tartom normálisnak aki ilyesmikkel foglalkozik és ezt gondolja.Mert higgyétek el az ilyen külsejű lányok nagy ívben lekakilják a "normál emberek" kinézetét,de bezzeg fordítva.Na ez a nem normális,nem az,hogyan is néz ki az ember!De hidd el kedves kérdező az ilyen fiúk téged is megfognak találni akik itt válaszolnak.
2010. júl. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A "cicababa" vagyok. :)

Utolsó, nagyon szépen leírtad a lényeget! Remélem mindenki megérti és ha nem is vállalja fel, de legalább önmagának beismeri, hogy igazad van... :)

2010. júl. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Én ebben külső szemlélődő vagyok, csak ezen gondolkoztam, és miért ne férne el az a kérdés a többi 5 millió mellé... Effajta gondjaim nincsenek.
2010. júl. 14. 20:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!