Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tükörben szebb, a valóságban...

Tükörben szebb, a valóságban meg ronda?

Figyelt kérdés
van egy nagy problémám. sajnos elég kevés az önbizalmam, azáltal nagyon rondának is tartom magam. mások mindig azt mondják, hogy milye szép vagyok, de valahogy mégsem tudom elhinni. több féri is volt az életemben, udvarlóm meg mindig akadt(bár nem értem). a többi ember valamiért mégis szépnek lát, de én akkor ezt miért nem látom? hogyan tudnám én is jobban elfogadni magam?
2010. nov. 10. 15:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Mutass képet.
2010. nov. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem reklámoznám magam.
2010. nov. 10. 17:46
 3/5 anonim ***** válasza:
Küldj képet privátban és mondok egy tök őszinte véleményt.
2010. nov. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

nem tudom, hogy mennyire jó ötlet lenne ez a fényképküldés...nem szeretném viszontlátni magam sehol.és mivel nem ismerlek. remélem azért megérted ezt.

igazából nem is értem, hogy miért írtam ki ezt a kérdést. talán csak ki akartam magamból adni ezt az egészet. bár az tényleg jó lenne, ha egy idegen mondana véleményt, mert az biztos, hogy őszinte lenne, és nem lenne elfogult. csak így rizikós ez nekem.

2010. nov. 11. 18:03
 5/5 anonim ***** válasza:
Tudom, felesleges ezt írnom, de ha véleményt szeretnél, akkor tényleg küldj képet. 18 éves lány vagyok, nem fogok a képekkel visszaélni. :) Ja, és Kecskeméten lakom, godolom te nem, így biztosan nem foglak felismerni.
2010. nov. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!