Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tehetnék pattanások...

Mit tehetnék pattanások ellen? SEGÍÍTSETEK!

Figyelt kérdés

Már túl vagyok egy antibiotikumos kezelésen, rendszeresen szedek vitaminokat, az összes pattanástalanító terméket kipróbáltam, jelenleg teafaolajat használok pattanás elleni hidratálóba keverve, de a probléma nem oldódott meg...

Fogamzásgátlót is szedek, elvileg pattanás ellenit...

El vagyok keseredve.


2010. jún. 27. 16:21
 1/6 anonim ***** válasza:

szoli


nemtom segít-e de sokan mondják, hogy igen

2010. jún. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet az étrend is probléma,próbálj meg egy héten egyszer csak zöldséget és gyümölcsöt enni,hátha méregteleníti a szervezeted sok folyadékkal.
2010. jún. 28. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nagyon sok zöldséget és gyümölcsöt eszem, mivel az a típus vagyok, aki nemnagyon szereti a húst (de azért azt is esezk, hetente 1-2-szer... Szóval összességében egészségesen étkezem és viszonylag sok folyadékot iszom...
2010. júl. 25. 15:38
 4/6 anonim válasza:

Pattanásra: fogkrém vagy ricinusolaj vagy kis citrom, vagy rózsafaolaj(hígítva!!!, különben lemarja a bőröd), paradicsom szelet a gyulladásra.

Mitesszerekre: mézet csorgatsz a kezedbe, megszórod sóval és átdörzsölöd az arcodat, esetleg előtte kamillával vagy zsályával gőzölsz (gyulladáscsökkentő hatású)


Az ott maradt rózsaszín foltok (nem tudom mindenkinek van-e nekem világos a bőröm, és pattanás után van egy kis folt ami egy hét alatt tűnik el), arra aloevera


Egy másik házi szer, 2 dl vízbe egy evőkanál almaecetet raksz, ás vattapamaccsal kenegeted az arcodat, pórusösszehúzó, fertőtlenítő, gyulladáscsökkentő hatású.


Valamint ajánlom, hogy igyál nagyon sok vizet, mondjuk próbáld ki 3 nap,hogy megiszol napi 3L vizet. az arcod hatalmasat fog fejlődni /én kipróbáltam/

2010. júl. 28. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Zineryt oldat orvos irja fel nem drága ha jól emlékszem 1000valamennyi.Nekem ez vállt be.Na meg az aloevera.
2010. júl. 29. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

NE SZOLIZZ!!! A szoláriumtól a bőr hamarabb öregszik, elveszti feszességét és rugalmasságát... Moss naponta többször is arcot hideg vízzel!!! Had tisztuljanak azok a pórusok! ;-) A faggyú miatt keletkezik a pattanás szo ha "le akarjuk állítani" a patikat, akkor szabályozni kell (főként tinikorban (13 éves vagyok szo ezt jól tudom)) a faggyútermelést! Most reklámoznak egy Garnier terméket ami elvileg "elsöpri" az elhalt hámsejteket(?) és a faggyút! ÉN MÉG NEM PRÓBÁLTAM, de aki nem kockáztat az nem is nyer!Sok sikert és pattanástalan szép napokat! Szurkolok! ;-)


Ui.:Én is azt hallottam h a ricinusolajat pattanások ellen is használják!

2010. júl. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!