Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanások ellen ezeket...

Pattanások ellen ezeket hogyan kéne használni hogy hatásosak is legyenek?

Figyelt kérdés
Vki azt mondta, hogy bőrradírt ,tonikot ,krémet meg arclemosót használjak és attól majd elfognak múlni... hogy kéne őket felkenni ... gondolok itt sorrendre,meg h mit hetente hányszor és meddig kell rajtahagyni meg ilyenek....
2011. nov. 4. 16:43
 1/8 anonim válasza:

arc lemosot miden fürés után

A tonik akkor jó ha ki nyomod és avval kened be

2011. nov. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
tonik/lemosó, radír, krém. Ilyen sorrendben. Vagy még pakolás is segíthet, azt a radír után. Meddig kell rajtahagyni, az rá van írva.
2011. nov. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
AZ van ráírva h kend föl aztán öblítsd le akkor felkenem azt rögtön szedjem is le?
2011. nov. 4. 17:05
 4/8 anonim válasza:
meg kell várni hogy megszáradjon
2011. nov. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Kozmetikus vagyok

A helyes sorrend: arctej reggel este (ha kicsit zsírosnak érzed utána az arcod, mehet tonik is), majd utána krémezés. Radírozni egy héten max. egyszer!!! Pakolás sem szükséges gyakrabban. Azt ha felteszed, 15-20 percig legyen fent, addig pihenj, tévézz, stb, majd mosd le, és krémezd be az arcod.

Egyébként egy arctisztítás kozmetikusnál a legjobb pattanások ellen, és ő el is lát tanáccsal, hogy milyen termékeket vegyél, ami a TE bőrtípusodra való.

2011. nov. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Sikerült összezavarnotok :D
2011. nov. 4. 17:21
 7/8 A kérdező kommentje:
De amúgy kösz a válaszokat :)
2011. nov. 4. 17:22
 8/8 anonim ***** válasza:
5. vagyok, szerintem az én tanácsomat fogadd meg, hisz ez a szakmám...
2011. nov. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!