Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A Vichy termékek hatásosak...

A Vichy termékek hatásosak pattanások ellen?

Figyelt kérdés
Nagyon pattanásos az arcom sok mindent kipróbáltam már de semmi sem használ. A Vichy használna?
2009. márc. 28. 18:14
 1/3 anonim ***** válasza:
88%
Én Vichy-t használok. Vichy Normaderm arckrémet, reggel este kenem be az arcom miután egy sima akármilyen arclemosóval lemosom, és sztem az én bőrömnek sokat segített. Bár soha nem volt annnyira problémás a bőröm, de az biztos, h mióta használom, még szebb :) Sztem próbáld ki! Ha mást nem legalább a termékmintát, elég sok ujságban szokott lenni!
2009. márc. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
jók a Vichy termékek, de szerintem ha semmi nem használt inkább egy gyógyszertári szert próbálj ki, a Zynerit ilyen, az nekem nagyon bevált, minden pattanásom elmúlt tőle 1 hónap alatt, csak kell hozzá recept
2009. márc. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
76%

Szia!

A Vichy termékek nagyon jók, de szerintem, azért drága ugyanezt ellehet érni mással is...

Keresd fel a kozmetikusod, hogy milyen a bőrtípusod, mert a zsíros bőrnek is vannak fajtái pl az enyém korpás sebora..

Magyarul, hogy sok miteszer, kevés pattanás és a pattanás is a miteszertől keletkezett... Az Ircsi termékek nagyon jók ezek nagy részt pakolások ezt csak kozmetikustól tudod megvenni mert laikusnak nem adják ki, sőt nem minden kozmetikusnak adják ki csak aki rendelkezik ilyen kártyával, hogy ért is a dolgához! Ám a Zineryt, amikor allergiám volt és gyullatt aknék keletkeztek aminek nem volt fejük, szépen levitte 2 hét alatt, de hozzáteszem nem 1-2 db volt rajtam, hanem tele az egész ez viszont nekem a szolitól alakult ki, de ha érdekel ezt is elmesélem...Mert ez nagyrészt minden emberre jellemző...

Szal Ircsi termékek,Sunfleur kénsavas arcradír amit herbriákban találsz meg, Hydrophilicim arctisztító ez teljesen semleges tehát minden bőrre jó, szal nem lehetsz rá allergiás! E mellé még a Zynerit és tökéletes lesz a bőröd! Ja meg minimum 2 havonta kozmetikus arckezelés...

2009. márc. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!