Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lemerjem vágatni a fenékig...

Lemerjem vágatni a fenékig érő hajamat?

Figyelt kérdés
Kiskorom óta hosszú hajam van, mindig is a fenekeimig ért. Egészséges egyenes barna. Nem igazán töredezett. De nagyon de nagyon tetszik a rövid, vállig érő haj. De azt hiszem megbánnám..mindenki azt mondja és nem tudom mi legyen. Jó lenne egy kis vállozás.
2018. nov. 18. 19:01
 1/5 anonim ***** válasza:
93%

Sajnos ezt senki nem tudja neked megmondani, hiszen még ha lenne statisztika, hogy az ilyen emberek 99%-a megbánja, akkor is beletartozhatnál az 1-be. Neked kell megtippelned, vajon megéri-e...


Én is csináltam olyan dolgokat, amitől mindenki óvott, de én tudtam, mit akarok és nem is bántam meg. Csak mert valaki megbánja, én, egy teljesen más ember még nem fogom.


Én nagyon szeretem a vállig érő hajat, de hátközép alatti sosem volt, így emiatt sem tudok segíteni... De remélem, akárhogyan is döntesz, nem bánod meg :)

2018. nov. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
54%

Haladj fokozatosan!

Először vágass 10 cm-t! Ha tetszik, akkor néhány hét után vágass újabb 10 cm-t! Aztán tovább, egész addig, amíg el nem jutsz a vállig érőig.


Festeni is szeretnéd?

2018. nov. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
48%
Én már többször levágattam a hátközépig érő hajamat vállig érőre, sosem bántam meg. Jó volt a változatosság, és nagyon megkönnyebbült a fejem, a hajamnak is jót tett. Mondjuk nekem azért könnyű, mert nagyon gyorsan nő a hajam, egy év és akkora mint volt.
2018. nov. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem, nem szeretném szerintem festeni...habár csábít de nem fogom roncsolni ezzel. (:

Az a gond, hogy nem tudom hogy milyen gyorsan nő-het...:'(

2018. nov. 23. 21:38
 5/5 anonim válasza:
Mintha magamat hallanám :DD
2018. dec. 25. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!