Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lemerjem vágatni, mennyire...

Lemerjem vágatni, mennyire illene hozzám?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok olyan emberek véleményére is akik nem ismernek. Le kellene vágatnom a hajam nagyjából ilyen rövidre, hogy szőke lehessek újra:

[link]

És ez vagyok én:

[link]

[link]



2013. szept. 11. 18:20
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát, szerintem a mostani hajaddal szebben nézel ki, mint ahogyan a szőkével lennél. Így természetesebb vagy. Mondjuk a rövid haj csak azoknak áll jól, akiknek szép az arcuk. Neked szép, lehet jól állna. Én személy szerint nem igazán preferálom a rövid hajat, lehet csak az elfogultság miatt írom, hogy nem lenne jó.


Mindegy, nem szaporítom a szavakat, nekem nem tetszik. A mostani jobb.

2013. szept. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is jobb a mostani hajad :)
2013. szept. 12. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan levágathatod, szép, szabályos arcod van, jól fog állni a rövid haj :)
2013. szept. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Azért váltanék vissza szőkére, mert most a barnám, zöld... Nagyon undorítónak érzem, és nem fogja be se a színező, se a festék.
2013. szept. 12. 15:46
 5/6 anonim ***** válasza:
szerintem igy is szep, de ha szeretned akkor le is vagathatod, mert jol allna a rovid haj az arcodhoz:)
2013. szept. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Levágattad azóta?
2013. nov. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!