Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Festett fekete haju lányok...

Festett fekete haju lányok válaszolnátok légyszi egypár kérdésemre?

Figyelt kérdés

-Nem bántad meg,hogy feketére festetted a hajad?

-Nem hullik a fekete hajfestéktől a hajad?


Azoktol is várom a válaszokat akik feketéről világosabb színre szerettek volna váltanni:

-Az utolso festés után mennyi ideig tartott amíg a fekete szín lenőtt a hajadrol?


Nagyon szépen köszönöm a válaszokat elöre is.


2010. jún. 25. 20:04
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
nekem sok szinü volt, mindig tört, miota fekete nem törik ugy és imádom
2010. jún. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Annak örülök :) Reméllem én is ilyen véleménnyel leszek rola,ha befestem.
2010. jún. 25. 21:47
 13/15 anonim ***** válasza:

szia!


én hajam eredetileg barna..és fekete a hajam 2éve ,nincs semmi bajom,nem hullik a hajam,én 3havonta szoktam csak befesteni a hajam,szerencsére nem látszik annyira amikor lenő,és L'oréal festékkal szoktam,amónia nélkül,mondták nekem sokan,h nagyon szép a hajam,és jól áll nekem. :)

2010. jún. 26. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Köszi szépen neked is :) Ma megyek befesteni,Palette Color Shampoo-t vettem.Majd írom,ha megleszek,hogy milyen lett :P
2010. jún. 26. 12:48
 15/15 A kérdező kommentje:
Befestettem,hát nem panaszkodhatok nagyon jo lett szerintem :) Köszi mindenkinek aki válaszolt a tanácsokat!
2010. jún. 27. 16:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!