Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Festett fekete haju lányok...

Festett fekete haju lányok válaszolnátok légyszi egypár kérdésemre?

Figyelt kérdés

-Nem bántad meg,hogy feketére festetted a hajad?

-Nem hullik a fekete hajfestéktől a hajad?


Azoktol is várom a válaszokat akik feketéről világosabb színre szerettek volna váltanni:

-Az utolso festés után mennyi ideig tartott amíg a fekete szín lenőtt a hajadrol?


Nagyon szépen köszönöm a válaszokat elöre is.


2010. jún. 25. 20:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
voltam fekete, életem legrosszabb döntése volt, a fekete öregít is ráadásul, a szín maga tetszett mert kékesfekete volt és szép, de nem éri meg... károsabb mint a szőkítés és évekig tartott amíg megszabadultam tőle és végre szőke lettem újra.
2010. jún. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Köszi a választ,amugy azért kérdezem mert én is most döntés elött állok,hogy legyek-e fekete,vagy maradjak sötétbarna :)
2010. jún. 25. 20:19
 3/15 anonim ***** válasza:
Én kb. 7 éve fekete vagyok. Egyszer leszívattam, de rövid időn belül hiányozni kezdett a régi hajszínem, ezért visszafestettem. Azóta eszembe se jutott más színt kipróbálni. Nagyon sokan mondták/mondják, hogy jól áll nekem a fekete, szerencsére a hajam sem hullik a festéstől (mondjuk az én hajam alapvetően nagyon jól bír mindenféle beavatkozást /festés/vasalás/szárítás/ de rásegítek néhány ápoló termékekkel is )
2010. jún. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Lehet, hogy furcsán hangzik, de ha sötétbarna festékkel fested be a hajad, az is feketét fog eredményezni, és ha később váltanál, sokkal könnyebb és kíméletesebben szívatható le a sötétbarna, mint a fekete festék.(ezt a fodrászom mondta még anno, amikor én is alávetettem a hajam a nem éppen kíméletes eljárásnak)
2010. jún. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a választ :) Nagyon sokat segítettél,amugy ha megkérdezhetem milyen az eredeti hajszíned?

Hány évesen festetted be a hajad és nem öregít?

2010. jún. 25. 20:37
 6/15 anonim ***** válasza:
Én is feketére festem. Sokáig fekete volt, aztán meguntam, leszivattam. Nem volt jó döntés. Aztán viola színre festettem egy ideig, utána megint fekete lett. Azóta is az. Nekem is mondták, hogy jobban áll. Mielőtt legelőször festettem 16 évesen, mindenki azt mondta, hogy öregíteni fog, pedig nem. Nem hullik a hajam tőle. Eredeti színe közeépbarna.
2010. jún. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Örülök, hogy segítettem :) 16 évesen festettem be először a sötétbarna hajamat. Eleinte nem festettem rendszeresen, volt, hogy kimaradt több, mint fél év is :D Szerencsére az eredeti hajszínemhez képest egyáltalán nem feltűnő a lenövés.

Engem személy szerint nem öregít, a múltkor pont egy új kollégám mondta, hogy 22-23 körül saccolja az életkoromat, tehát stimmel.

2010. jún. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Én is feketére festem. Sokáig fekete volt, aztán meguntam, leszivattam. Nem volt jó döntés. Aztán viola színre festettem egy ideig, utána megint fekete lett. Azóta is az. Nekem is mondták, hogy jobban áll. Mielőtt legelőször festettem 16 évesen, mindenki azt mondta, hogy öregíteni fog, pedig nem. Nem hullik a hajam tőle. Eredeti színe középbarna.
2010. jún. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Bocsi, kétszer küldtem el, mert időközben megszakadt a netem.
2010. jún. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Semmi gond :) Köszi minden választ,azt hiszem kiprobálom én is a feketét,annyira rossz nem lehet,mert mindenki szerint illene.Még1szer köszi.
2010. jún. 25. 21:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!