Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » SÜRGŐS! Leégett a tövénél a...

SÜRGŐS! Leégett a tövénél a hajam a hidrogéntől, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Csomókban hullik, 1 éve festetem szőkére és most gyorsan kellett ezért egy helyi fodrászt kértem fel. 2 napja folyamatosan sírok, már láthatóan kevesebb hajam van. Kb fele annyi mint volt. Mégis mit lehet tenni ilyen esetben?

Visszafestetem az eredeti szinére, de utána mit tudok csinálni hogy ne kopaszodjak meg :'(?? Kb a derekamig ér, a hajam volt a büszkeségem.


16L


2010. jún. 22. 15:08
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
Na most jöttem a fodrásztól. Levágta kb vállig érőre (végül én döntöttem így nagyon jó érzés a hosszú után) mindenféle csodaszert rákent, és csak szinezővel van most befestve eredeti barnára. Csodát tett. Nem hullik, alig törik. Rég voltam ilyen kis dologtól ennyire boldog :D
2010. júl. 22. 14:32
 22/22 A kérdező kommentje:
11ezer forint volt. Loreal professionallal dolgozik, valoszinű innentől kezdve csak hozzá fogok menni, még ha drága is. És ha netán egyszer újra festeném a hajam (kizárt hogy szőkére) tuti csak loreallal fogom hagyni.
2010. júl. 22. 14:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!