Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » SÜRGŐS! Leégett a tövénél a...

SÜRGŐS! Leégett a tövénél a hajam a hidrogéntől, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Csomókban hullik, 1 éve festetem szőkére és most gyorsan kellett ezért egy helyi fodrászt kértem fel. 2 napja folyamatosan sírok, már láthatóan kevesebb hajam van. Kb fele annyi mint volt. Mégis mit lehet tenni ilyen esetben?

Visszafestetem az eredeti szinére, de utána mit tudok csinálni hogy ne kopaszodjak meg :'(?? Kb a derekamig ér, a hajam volt a büszkeségem.


16L


2010. jún. 22. 15:08
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Na akkor én megkérdezem, hátha van vmi jó receptje. Te meg vegyél valami kapszulát szerintem ( rvalid, hairclinic, biovanne...). Szegény, remélem helyre lehet hozni!
2010. jún. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy az a haj, ami ki akar hullani az úgy is kifog. A szerencse az, hogy nem égett meg a fejbőröd!

SOS-be vegyél valami extra tápláló hajpakolást!-bár a csodát az sem 1 nap alatt csinálja az a baj:(((

2010. jún. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
szia! Pár hete jártam hasonlóan egy hibás festék miatt bár az nem szőke volt nos én levágattam állig érőre azóta mgepróbálom minnél kevesebbszer mosni olyankor is csak higitott samponnal és minden moás után pakolás csak vizesen fésülöm ki utána hagyom szabadon és nem vasalom nem szárito. Páár hét alatt látványos a javulás mintha ujra vastagabbak lennének a szálak és szép gyorsan növöget is én élesztőtablettát szedek!
2010. jún. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget!
2010. jún. 22. 15:48
 15/22 anonim ***** válasza:
Pereld be a fodrászt.
2010. jún. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Nincs arra pénzem, és mégis csak rokon nem szeretnék családi balhét..
2010. jún. 22. 18:28
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Na szia! Tegnap ígértem, hogy a nagynénémtől begyűjtök egy kis infót. Ő a Sermec kapszulát ajánlotta ( kb 5000 FT és egy havi adag, azt hiszam), és azt mondta még, hogy hajhullásra és erősítésre nagyon jó, ha veszel a patikában szárított csalánt ( vagy ha van lehetőséged szedsz frisset, ha vidéken laksz) beáztataod pár órára a csalán leveleket majd ezzel a löttyel megmosod a hajad. Ő sok mindent kipróbált, mert nagyon hullott a haha neki ez vált be. Most a haja a teljesen eltakarja a fenekét is olyan hosszú és teljesen egészséges, nagyon szép haja van. Sok sikert, remélem rendbejössz! :)
2010. jún. 23. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Ja és még annyi, hogy a szárított csalán a patikában pár száz forint.
2010. jún. 23. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Szia,

Sikerült megmenteni a hajadat?

2010. jún. 30. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Hát fodrásznál még nem voltam, de vettem nagyon sok hajápolót és kezd jobb lenni, már nem olyan mint a szalmakazal de még hullik.
2010. júl. 4. 13:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!