Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szőke festett a hajam de a...

Szőke festett a hajam de a tövénél nagyon barna, nem tudom eltűntetni semmilyen festéssel micsináljak vele?

Figyelt kérdés
Szőke festett a hajam, eredetileg sötétbarna és mikor itthon festettem nem fodrász csinálta a töve ami lenőtt világos barna lett mikor ráfestettem a szőkét, nagyon zavar már vagy 5 cm-es részen ilyen.Hogyan tudom megcsinálni itthon szőkére a tövét??? Nagyon világos szőke vagyok. Fodrászra nincsen pénzem, csak a tövét akarom rendbe hozni legalább, nem teljesen befesteni. Köszi a segítséget!!!!
2010. aug. 23. 21:22
 1/9 anonim ***** válasza:
szia!Milyen szöke vagy?mint Pamela Anderson?
2010. aug. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
újabb szőke nő a köbön.figyu vegyél szőke hajfestéket és kérd meg az anyukádat h fesse be.ennyi
2010. aug. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Te meg ne szól bele ha nem érted!valószinű h festéket akar de nem tudja milyen a jó.
2010. aug. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
nem a befestésről van szó kedves 2. válaszoló , örülök h már is én vagyok a hülye azért mertnem tudod értelmezni a szöveget. Nem fogja be a nagyon szőke szinte fehér festék sem. szőkítsem ki? vagy micsináljak vele? van olyan fsték ami befogná???
2010. aug. 23. 22:12
 5/9 A kérdező kommentje:
*nagyon világos szőke
2010. aug. 23. 22:12
 6/9 A kérdező kommentje:

Kb ilyen szőke vagyok : [link]



talán picit sötétebb, de csak egy nagyon minimálisan.

2010. aug. 23. 22:14
 7/9 anonim ***** válasza:

ha nagyon sötét az eredeti hajszíned, akkor szőkíteni is lehet hogy nem ártana és erre ráfesteni...:)

http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__bor-es-hajap..

szerintem szőkítőport tényleg lehet venni:)

vagy az is lehet, hogy ha megkérdezed pl. fodrászkellékestől, hogy hogy smint...vagy neten fodrász szakértőtől ( nlc.hu, vagy noiportal.hu)...

de azt tudd, hogy nagyon oda kell figyelni a szőkítéssel, mert leégetheted a hajadat is...tudni kell miből mennyi kell...

lehet h már vannak olyan hajfestékek, amelyek szőkítőt is tartalmaznak...sajnos így nem tudom, de amiket írtam pl megkérdezésből semmi nincs:)

remélem azért tudtam segíteni, ha egy kicsit is:)

szia:)

2010. aug. 24. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
jaaaa és még pl. ha drogériában jársz, ahol veszed a festéket, akkor ott is akár kikérheted az eladók véleményét, hátha tudnak segíteni:)
2010. aug. 24. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm !!! =)
2010. aug. 24. 01:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!