Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » SÜRGŐS! Leégett a tövénél a...

SÜRGŐS! Leégett a tövénél a hajam a hidrogéntől, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Csomókban hullik, 1 éve festetem szőkére és most gyorsan kellett ezért egy helyi fodrászt kértem fel. 2 napja folyamatosan sírok, már láthatóan kevesebb hajam van. Kb fele annyi mint volt. Mégis mit lehet tenni ilyen esetben?

Visszafestetem az eredeti szinére, de utána mit tudok csinálni hogy ne kopaszodjak meg :'(?? Kb a derekamig ér, a hajam volt a büszkeségem.


16L


2010. jún. 22. 15:08
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem most ne festegesd egy darabig! Hairclinic kapszulát kipróbálhatod, az egyik ismerősömnek hullott a haja és ez rende tette, de neki nem a festéstől hullott... hát szerintwem csodát ne várj semmi nem fog pikk- pakk hatni! Nekem is tönkre lett téve egyszer a hajam, azóta nem festem és igyekszem táplálni és odafigyelni rá, de nekem is (habár az enyém nem lett ennyire elrontva, hogy hullott marékszám) kb 1 év volt mire úgy ahogy rendbe jött. Együtt tudok veled érezni, de hát ez nem olyan dolog amit 1-ik napról a másikra helyre lehet hozni. :(
2010. jún. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

basszus, a fejbőröd milyen? nem sérült? lehet, hogy el kéne menned bőrgyógyászhoz.


amúgy ezen sztem jó fodrász is neheze segíthet, de fel kéne keresned egyet, hogy ajánljon ápolókat és vitamint, meg vágatni is kell belőle, mert minél hosszabb, annál jobban terheli a hajhagymát, ezért annál több hullik ki. sztem gyorsan menj jó fodrászhoz.



ui.: aki leégette a hajad, azzal beszélj, hogy 1. fizesse vissza pénzed (már ha volt pofája kérni) 2. fizesse ki a kezelést (másik fodrász, hajápolók, hajszesez, vitaminok...). ha nem hajlik a szép szóra, és van ellene bizonyítékod, keltsd rossz hírét! vedd el a kuncsaftjait! lehetetlenítsd el. írj a fogysztóvédelemnek és a [link] blogra. ha nem kárpótol, járasd le!!!

2010. jún. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Nem akarom már többet festeni, csak az eredeti színére. Gondoltam hogy nem fog hirtelen rendbe jönni, de nem tudom mit csinálhatnék hogy ne legyek kopasz. :SS
2010. jún. 22. 15:20
 4/22 anonim ***** válasza:

Hát szerintem az eredetire festéssel is várj egy pár hetet, így is éppen elég volt a hajadnak ez a manőver...

Nem tudsz képet linkelni a hajadról, meg a fejbőrödről? Mert ha látnánk, hogy mekkora a baj talán könnyebb lenne segíteni. Mert ha a fejbőröd is károsodott akkor mindenképpen felkéne keresnek egy bőrgyogyit.

2010. jún. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Köszi de a fodrász aki tönkre tette az anyukám testvére, nagyon szeret engem és szinte semmi pénze sincs. Tudtam hogy nem a legjobb fodrász de kis faluban élek és csak ő volt szabad.
2010. jún. 22. 15:25
 6/22 A kérdező kommentje:
Képen nem hiszem hogy látszana bármi is.
2010. jún. 22. 15:25
 7/22 A kérdező kommentje:
A hajam fele úgy hullik ki hogy nem is a tövénél hanem fél centivel feljebb. Ezen tényleg csak egy 0-s gép segíthet :SS?
2010. jún. 22. 15:28
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Huuuhhh szegény!

Szerintem ezzel már nem nagyon tudsz mit kezdeni. Csak hasonlóakat tudok én is írni, mint az előttem szólók. Szerintem minél előbb vágassál a hajadból, hogy a súly ne húzza annyira, mert már így is hullik. Festetni semmiképpen ne festesd, mert azzal még többet ártasz. Bőrgyógyászhoz meg szerintem mindenképpen menjél el! A min. meg az h a pénzedet visszakéred!!!!!

Amúgy az egyik ismerősöm is ugyanígy járt, csak ő házilag hidrogéneztette ki a haját, neki is derékig ért. A fejbőre totál leégett tiszta sebes lett, a haját le kellett vágatnia 1cm-re:( Neki sajnos úgy megégett a fejbőre, hogy azóta ott nem is igazán akar haj kinőni:S:S::S


Amúgy kíváncsi lennék, hogy a fodrász mit mondott mikor meglátta a hajadat????????

2010. jún. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Hát megkérdezhetem neked a nagynénémet, mert ő beromi sokat szenvedett a hajával, ő biztos többet tud mondani, mint én.Meg ő rengeteg pakolást csináltatott magának a patikába. Látszik a fejbőröd annyira kihullott?
2010. jún. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Hát egyik oldalt látszana a fejbőröm csak a felső hajam ráfésülöm, felül még nem látszik, de ha össze akarnám fogni így a copfom fele akkora lenne. A fejbőrömmel nem történt semmi, nem sebes, csak első nap viszketett de már semmi.
2010. jún. 22. 15:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!