Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok mi vokt a legdrasztikus...

Lányok mi vokt a legdrasztikusabb hajvágásotok?

Figyelt kérdés

Meddig ért a hajatok, mekkora lett?

Hány évesek voltatak?

😉



2018. aug. 21. 21:53
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

15 évesen lett a hátközépig érő hajam vállig vágva. Ez tavalyelőtt volt, akkor nagyon tetszett. Tavaly, ami azóta nőtt, le lett vágva állig. Most pedig megint gondolkodom egy rövidítésen, de közben növeszteni is akarom, szóval dilemmában vagyok.

Neked, kérdező?

2018. aug. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Nekem nem nagyon volt drasztikusabb hajvágásom.

Max mell fölé lett vágva 😉

2018. aug. 25. 18:09
 13/14 anonim ***** válasza:
Nekem hát középig érő hosszú hajamból lett idén tavasszal vállig érő. Június elején tovább vágattam fülig érő bob fazonra. Augusztusban pedig úgy döntöttem, hogy egyhossz pixie-re vágatom. Most szeptember elején pedig a sógornőm rábeszélt egy még rövidebb fazonra. Az Ő fodrásza nagyon jó rövid hajakat vág. Rábíztam magam és nagyon tetszik az eredmény. Nagyon rövid lett, fiús fazon. Felül kb 4-5 cm, oldalt rövidebb. Hátul pedig fel van szedve. Felül viszont szeretném majd kicsit tusisebbre legközelebb.
2018. szept. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Mellig érőről full kopaszra. Mondjuk ez inkább volt kényszer, mint saját döntés, azóta parókát hordok, de már növöget, pár napon belül megyek is fodrászhoz, és lassan egy év után végre ismét a saját hajamat fogom hordani, pixie-ként. Aztán persze növesztem tovább, én nem szeretnék rövid hajat.
2019. ápr. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!