Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik volt a legradikálisabb...

Melyik volt a legradikálisabb hajvágásotok?

Figyelt kérdés
2012. febr. 7. 15:59
 1/7 anonim ***** válasza:

Majdnem pár centi híján derékig ért a hajam és levágattam vállig érőre, de inkább egy kicsit feljebb.


Mégsem ez volt a legdurvább számomra, hanem pár éve, amikor már újra szépen megnőtt, tépet hajat csináltattam és iszonyat módon megritkítottam. A fodrász kb. Egy órán keresztül vágta ( de lehet, hogy keveset mondok), ritkította a hajamat, azt mondta, Ő még életében nem látott ennyi hajat. Emlékszem, rengeteg haj volt a padlón..

2012. febr. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hátközéptől egy kicsit rövidebbről, áll alá érőig. Megéri, egyszer élünk. Nem élhetek mindig hosszú hajjal. És nem is szándékozom visszanöveszteni, mert az kb.3 év+ legalább még 3 évig sajnálnám megint levágatni, ha meguntam, ezért nem is növesztem. Amúgyis rájöttem, hogy a közép hosszú áll jó. Az utóbbi 1 évben kb. 6 fajta frizurám volt. 3 fokozatból álló középhosszú, hosszabb fufruval. Áll alá érő egyenes aljú, kicsit tincsesítve az alja, rövidebb fufruval. Ugyanez megnőve ugye egyenes aljú középhosszút, már majdnem fülig érő fufruval. Majd nyakközépig éről elég durván tépett, rövid fufru, ez megnőve volt szerintem a legjobb, tehát közép hosszú tépett, átlagos oldalfufruval, most pedig olyan, hogy hátul rövidebb, nyakközépig érő volt a legrövidebb tincs, de egy kicsit bele volt tincsesítve, majd fülnél fokozatosan hosszabb, fültől pedig megint rövidül egészen a fufruig, ami viszonylag hosszú. De már ez is nő le. Muszáj megtalálni, hogy mi áll jól neked. Attól még, hogy a hosszú a divat, meg a címlaplányoknak is hosszú van, nem biztos, hogy neked jól áll. Főleg, ha nem tudod a hosszú hajnak megfelelően ápolni. Tehát lehet, hogy egy rövidebb vagy közép hosszúval jobban jársz, mintha a divatot követed.


Remélem segítettem és helyesen döntesz :D

2012. febr. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat! :) igen, bár nekem mellemig ér a hajam és azon gondolkodom, hogy lenyírom váll alá... tudom, nem sok, de mégis sajnálnám.

jöhetnek még :)

2012. febr. 7. 16:42
 4/7 anonim ***** válasza:
Elöző vagyok. Egyébként, ha levágatod sokkal gyorsabban nő! Ez nem csak valami hiedelem! Ugye ha régen vágattad elkezd töredezni a vége, így amennyi nő, szinte ugyanannyi törik. Ha vágatod, friss a vége, és csak nő nőő nő :) Nekem a nagyon tépett vállig érő kicsit kevesebb, mint fél év alatt nőtt le majdnem mell magasságba! (kb. 5cm-el fölötte volt)
2012. febr. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
fenék alá érő hajam volt, amit levágattam áll alá érőre. Aztán újra megnövesztettem fenék alá érőre és ismét levágattam, de vállig érőig. Utána volt még derékig érő hajam, ami lerövidült , de megint növesztem :)
2012. febr. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
én festem a hajamat, attól lassabban nő? mert valahol olvastam. mondjuk én nem veszem észre azt, hogy nő (csak a lenövést)
2012. febr. 7. 22:34
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha van lenövés, akkor biztosan nő. Szerintem maga a hajhagymáidat nem befolyásolja a festék, esetleg attól nőhet lassabban, hogy kiszárítja a festék, így törik a vége. Tehát itt előjön, hogy amennyit nő ugyanannyit törik, így te nem is érzélekeled.
2012. febr. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!