Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szőrtelenítés, de mivel?

Szőrtelenítés, de mivel?

Figyelt kérdés

Kezdő borotválkozó, fiúk, lányok, help! Nem volt még szakállam, így hát nem is kellett eddig borotválkoznom. Viszont, szeméremszőrzet volt már, és néha olyanokat rántottak egymáson a szőrszálak, h az már télleg baromira fájt, hát leborotváltam, h megnézzem, mennyivel lesz így jobb... tettem oda egy kis tusfürdőt, hogy csússzon a penge... de nem kellett volna utána még valami alkohol is...? Hát igazából nem lettem elégedett... már gondolom az ilyen szőrzetet nem is így kell eltűntetni, de akkor Hogy?


Légyszi, ha tudtok segítsetek!


2008. nov. 1. 07:06
 1/7 A kérdező kommentje:

Ahogy itt olvasgattam... tehát úgy kell, mint ahogy a hölgyek csinálják?


Az a helyzet, h ugye tegnap borotváltam és most meg náhol a szőrszálaknál vagy a helyén ilyen halvány piros "pötty"-ök vannak... és viszket. :(

2008. nov. 1. 09:21
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem szabad szőrnövekedéssel ellentétesen, mert begyullad a szőrtüsző:)

De sztem ha fiú vagy ne borotváld, max kicsit nyírd meg ha nagyon nagy....

2008. nov. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
most így, ezek után; hogyan tehetem simává? És a gyulladást, hogyan gyógyíthatom?
2008. nov. 1. 11:24
 4/7 anonim ***** válasza:
Várj vele, pihentesd ne csinálj vele most semmit pár napig, esetleg kend be neogranormon krémmel v hintőporozd be! Növeszd ki máskor és nyírd le géppel, attől nem fog begyulladni a szőrtüsződ és viszketni sem fog, de dzsumbuj sem lesz!
2008. nov. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
szerintem is elég ha csak visszavágod, de ha teljesen meg szeretnél szabadulni tőle, akkor például a gyantáztatás sem rossz megoldás (bár eléggé fáj)
2008. nov. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

köszi szépen a válaszokat!


Gyanta...hmm... lehet, h majd kipróbálom. Fájdalom nem akadály, csak azt szeretném, h törzsemelésezni tudjak rendesen, és ne rángatózzanak a szőrszálak.

2008. nov. 1. 16:00
 7/7 anonim válasza:

a két vagy hárompengés gagyi eldobható borotvát felejstd el, az borzasztó


használj ötpengés gumírozottat, én nemrég vettem és jó simára le tudom dúrni a tökrimet

2009. okt. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!