Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Első szőrtelenítés. Hogyan?...

Első szőrtelenítés. Hogyan? Mivel?

Figyelt kérdés
2010. márc. 28. 09:03
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem epilátor, bár kicsit fájdalmas, én pl nem érzem meg, de valaki össze tudná magát pisilni a fájdalomtól. szóval ez rajtad múlik, még ezenkívül lehet borotva. Gyantát a kozmetikussal.

Én az epilátort úgy szoktam használni, hogy megfürdök jó meleg vízben, hogy megpuhuljon a szőr, aztán az epilálni való területet bekenem testápolóval, vagy tusfürdővel, majd mikor úgy érzem, hozok fel a fagyasztóból jeget, és jól lejegelem, mivel a hideg érzéstelenít, és indulhat is az epilálás:D

2010. márc. 28. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
hát,de "ott lent" epilátorral..hát én bepisilnék a fájdalomtól szerintem. xĐ
2010. márc. 28. 09:23
 3/9 anonim ***** válasza:
Elsőre kozmetikus!Még nincs rutinod bevérzések,duzzanatok,égési sérülések lehetnek a következmények.
2010. márc. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Legelőször szerintem is kozmetikus. Én is úgy kezdtem, aztán epilátor. A borotvát kerüld. Ha erősödik tőle, ha nem - hosszútávon sokkal kényelmesebb ha magadnak eplilálsz vagy gyantázol/kozmetikus legyantáz.
2010. ápr. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Hát én a borotvára szavazok! Próbáltam gyantával kozmetikusnál, rém macerás, nem lehet utána fürdeni, meg különben is rá kell készülni, nem megy spontán, na és persze az is fáj. Van epilátorom is, na az szerintem is egy kínzóeszköz, akár kiáztatom, akár nem, ráadásul ezektől a tépkedésektől több szőrszálam befelé kezd nőni, és igen csúnya, amikor púposodik a sötétke szőrszál a vékony bőrréteg alatt!Ráadásul én már úgy 20 ve borotválok, de nem erősödött sehol a szőröm, pedg engem is azzal riogattak, meg logikus is lenne, de mégsem...Viszont az egyik fekete barátnőm 16 éves kora óta gyantáztat, folyamatosan abban bízva, hogy majd gyöngül a szőrzete...Többször kísértem a kozmetikushoz, rettenetesen sajnáltam, hogy mit össze szenved a gyantázásnál,és ami a legvacakabb, hogy mikor végre kés van, sima a bőre, akkor nem lehet ám rögtön a strandra menni, mert ha jól emlékszem két-három napot pihentetni kell.Aztán még úgy egy hétig tudott rövidgatyában, szokníyában lenni, strandolni, aztán meg már olyan borostás lett újra, hogy megint ütemezhette a kozmetikust! Én úgy 15 éves koromban egy darabig szőkítettem a szőrt sima hajszőkítővel, de aztán - mivel a szőr alatt nehezebben barnult a bőr, elkezdtem szépen borotválni, közbe-közbe pedig kipróbáltam a gyantát, az epilálót,ja és a szőrtelenítő krémet! A krém talán kíméletesebb, mint a borotva, de az is hosszadalmas, előkészületeket igényel, szóval kihagytam!

Remélem, alapos választ adtam!

2010. ápr. 6. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
22%
oda lent borotva de ha nagyon elbúrjánzott jöhet a sövény nyíró...üdv.:Ákos
2010. ápr. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
tudjátok ha rendszeresen borotváljátok . akkor az gyulladáshoz is juthat. :(
2010. aug. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
szoval jobb az epillátor.:)
2010. aug. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az epilátor fakíroknak lett kitalálva, még lábon is kínzásnak számít!
2010. aug. 4. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!