Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szőrtelenítés ott, de mivel?...

Szőrtelenítés ott, de mivel? Nem birja a bőröm a gyantát/epilátort (a lábamom se), mit tegyek?

Figyelt kérdés

14/L Egyszerűen nem birja a bőröm,viszont a szőr zavar,hallottam a lézeres kezelésről de nincs pénzem rá:S

mit tegyek,zavar a szőr...a lábamat és a hónaljamat borotválom/néha krém.eddig abszolút nem erősödött meg a szőröm,mennyi az esélye ha elkezdem borotválni ott is,akkor ott sem erősödik meg a szőr?a bikinivonalnál már borotválom,meg kicsit kiszedtem belőle,hogy ne legyen olyan sok.


2009. febr. 5. 15:07
 1/9 anonim válasza:
100%
én pl már jó ideje borotválom magam mindenhol és nem erősödött meg a szőr egyáltalán neked is ajánlom ..próbáld ki nem veszthetsz semmit:D:D
2009. febr. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos marad a borotva.
2009. febr. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

köszi szépen,csak attól tartok egy picit,hogy nehogy megvágjam magam:S1x a lábamat ugy megvágtam h nem is akart elálni a vérzés:(

van olyan borotvám ami elektromos,és van rajta pici fedőlap,ezért tuti h nem vágom meg magam vele.a lábamat már csináltam azzal,ott is lehet azzal h biztos ne vágjam meg magam?

2009. febr. 5. 15:26
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
igen:)
2009. febr. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%
A szőr borotválás általi erősödése egy iszonyat nagy tévhit, ami valószínűleg onnan ered, hogy a frissen borotvált szőr vége éles körvonalú, amikor kiserken. Később a vég elkopik, szétfoszlik és a valóságosnál vastagabbnak tűnik. Ettől még ugyanolyan vastag a szőr, tehát nyugodtan borotválhatod. A vágásokra meg ügyelj, nem kellemes!
2009. febr. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
szerintem hasznalj kremet ;) en azt hasznalok es jo baj vele hogy az is eleg hamar visszano az az szuros lesz mar lehet masnap :( de borotvaval nem szabad konnyen megvaghatod magad!!! en egyszer probaltam de megvagtam magam szoval sose tobbet!!! aztan meg az epilalo kremek pl veet vagy akarmilyen amit erzekeny borre ajanlanak meg az jo oda mert en is azt hasznaklom es selymes lesz tole a bor:) probaldd azt !!
2009. febr. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen mindannyiotoknak:)

igen,én is észrevettem,hogy a lábamon nem lett erősebb a szőr mint volt eredetileg:)

utolsó válaszoló:te hogy csinálod krémmel(tudom h amugy hogy kell),de az veszélyes nem?egyébként a hüvelybemenet feletti részen használod?(pontosan nem biztos,hogy az az,de arra gondolok,ahol nincs még semmi,csak szőr.)kérlek segíts,vagy inkább irjak privit?

2009. febr. 5. 17:21
 8/9 anonim válasza:
90%

Én a gyantára esküszöm, mindenhol.

Az első nagyon-nagyon fáj, de hozzászokik az ember lánya, mára meg sem érzem. Ja, és magamnak csinálom mindenhol.

2009. febr. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
de direkt írtam h nem bírja a bőröm a gyantát,az h te mit csinálsz hol édekel?sehol...ezzel mindig nem vagyok előrébb.
2009. febr. 7. 17:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!