Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Intim szőrtelenítés de hogyan?...

Intim szőrtelenítés de hogyan? és mivel?

Figyelt kérdés
szeretnék ott lent szörtleniteni csaj vagyokde nem tudom mivel és mennyi időközönként vagy hogy áljak neki
2009. ápr. 13. 21:00
 1/3 anonim ***** válasza:

A leghatásosabb a gyanta. A legfájdalommentesebb a borotva.

Az írásod alapján nem hiszem, hogy fel lennél nőve a gyanta használatához.

Borotválásnál figyelj arra, hogy külön borotvát használj, ami éles. Érdemes zuhanyzáskor végezni, és borotvahabot vagy intim mosakodógélt kenni a felületre, hogy könnyen csússzon.

A gyanta használata le van írva a dobozán általában, elég fájdalmas, de tartós. Epilátorral szintén ez a helyzet.

2009. ápr. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
epilátorral vagy borotvával hol kezdjem ott lent vagy fent?
2009. ápr. 13. 21:15
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Én borotválom. Egyszer próbáltam epilátorral, de 10 másodperc után könnyes volt már a szemem. :S Az előttem lévó leírta, hogy hogy csináld borotvával. Én heti egy-két alkalommal szoktam... Kb. 3-4 naponként, mikor már azért nő... Remélem segítettem


16/L

2009. ápr. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!