Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért göndörödik be a haj víz...

Miért göndörödik be a haj víz hatására, miután kiegyenesítették azt?

Figyelt kérdés
2008. okt. 31. 10:45
 1/4 anonim ***** válasza:
37%

ez csak egy logikus gondolkozási menet ahoz hogy ki legyen egyenesítve meleg levegőt használsz ha vízhez és az viszonylag hideg a 200˙OS levegőhöz képest szval szerintem valahogy így de nem tom de érdekel a válasz egyszerüen csak a víz hatására mert ha olyan helyre mész ahol nagyon párás a levegő akkor is begöndörödik és ha ki van egyenesítve az is csak rövid ideig tart ha meg víz éri akkor meg gondolom kimosod belölle.

ez szerintem elég nagy hülyeség de van benne logika

2008. okt. 31. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Sztem azért, mert a haj pára, vagy víz hatására mindig az eredeti formájára áll vissza. tehát gondolom nem csak a göndör hajúaknál van így, akik kivasalják, hanem sztem ha egy egyenes hajba hullámot csinálsz, akkor az is kiugrik:D
2008. nov. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen, köszönöm a válaszokat, így már értem. Bár gondoltam, hogyha hajsütővasat árulnak, azért csak van valami nyilvánvaló oka annak, h visszaáll az eredeti formájára a haj, mivel akkor nem vennék az emberek =).
2008. nov. 2. 19:51
 4/4 anonim ***** válasza:
Általában akkor göndörödik be ha a hajnak kevés a nedvességtartalma száraz és rögtön magába szívja azt a kis nedvességet is vagy valami ilyesmi. Szóval ha begöndörödik akkor a hajad vízhiányos. dehidratált.
2008. nov. 3. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!