Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vörösből szőke Palettével?

Vörösből szőke Palettével?

Figyelt kérdés

Most kb. ilyen a hajam(természetesen festett): A minták közül fentről lefele a 2.


[link]


Ha ezzel "befestem" 2x akkor lehetne belőle szőke vagy szőkés barna?


[link]


2010. jún. 11. 16:46
 1/10 anonim ***** válasza:
szerintem előbb várd meg, míg lekopik, nehezen fogja befogni az a világos festék a hajad...
2010. jún. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ennyire sötét mahagóni vörösből nem leszel szőke, de még szőkésbarna sem.

Szerintem ilyen narancssárgás színű leszel (nem olyan szép mint a liptaié).

Szerintem vegyél fodrászkellékboltban 9%-os hidrogén-peroxidot és szőkítőport, ( a szőkítőn+hidr. rajta van, vízzel kell higítani!!!). A kék színű keveréket kend rá és várd meg a hatóidőt. Szép narancssárga lesz, de elsőre biztos nem lesz szőke.

Aztán néhány nap múlva fesd be ezzel az árnyalattal, akkor talán szőkésbarna leszel.

2010. jún. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
vagy menj el fodrászhoz, aki kisebb eséllyel rontja el...
2010. jún. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem fogja befogni.Én az eredeti szöke/szökésbarna hajamat festettem be a héten világos szöke majdnem fehér szöke hajfestékkel és nem fogta be.Világositotta de nem olyan lett amilyenre szerettem volna!
2010. jún. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem a vörös jobban tetszik :)
2010. jún. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

ja aszőkítőpor+ az oxi néhány száz forint.

12%-os hidroogént NE VEGYÉL!!!!! CSAKIS 9%-OSAT.


Aztán ha befestetted ezzel, még akkor sem leszel tökéletes. De később már biztos megfogja, mert ez egy erősen szőkítő festék.

2010. jún. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
A barátnőm használt olyat, az egyik fodrász ismerősétől kapta. Olyan narancssárgás lett. Amúgy az alapszíne ugyanolyan volt mint az enyém. És ha én is használok olyat és utána a Palettét?
2010. jún. 11. 17:01
 8/10 A kérdező kommentje:
9-es volt.
2010. jún. 11. 17:02
 9/10 A kérdező kommentje:

[link]


Ilyen lett. Kb.

2010. jún. 11. 17:04
 10/10 anonim ***** válasza:

én vagyok az egyik előző:

igen, mindenképpen próbáld ki először a szőkítést! (9%+ szőkítőpor) az kissé leszedi a színt a hajadból, először még tuti vöröses lesz. aztán másnap fesd be a palettével.

Legrosszabb esetben liptais leszel:D

De persze egy minden egyes festéssel drasztisan szőkül!!!!


A szőkítés lényege sötét hajnál az, hogy hónapról-hónapra szőkülj, mert a drasztikus változatnál a hajad eszi a kárát.


Szőkítést csináld pénteken és utána ápold le balzsammal és hagyd rajta 15 percig.

Vasárnap meg a festékkel. úgy jó lesz.

2010. jún. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!