Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nem narancsbőröm van hanem...

Nem narancsbőröm van hanem mikor megnyultam hirtelen stirás lett a bőröm. Mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre hogy még azota is ujjak keletkeznem és most már kezd eléggé zavarni pedig nem vagyok kövér se mert 170cm 56 kg vagyok és nem tudom mit tehetnék még hogy ha már el nem tünik legalább ne terjedjen tovább.Mit csinálhatnák vagy van valami hatásos krém gyogyszer folyadés vagy valami ami segitene?(ami nem több tizezerbe kerül)Előre köszönöm a válaszokat.
2008. okt. 26. 07:59
 1/2 anonim ***** válasza:
76%

Nem segít semmi. El fog halványodni, akár magától is. A krém max. a halványodást gyorsítja.

(Mellesleg, tanulj már meg helyesen írni, mert baromi gáz.)

2008. okt. 26. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod.Tudok helyesen irni csak nemvagyok hozzászokva az ékezetekhez meg a laptop is lefagy félpercenként ezért sietve irok.
2008. okt. 26. 09:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!